Życie Aleksandry Kwaśniewskiej znacznie się zmieniło w 1995 roku, właśnie wtedy, gdy jej ojciec, Aleksander Kwaśniewski, stał prezydentem Polski. Od tego momentu Ola zaistniała w polskich mediach, i wszyscy nagle zaczęli się interesować życiem jedynej córki prezydenta. 

Jeszcze nikt tak nie skrytykował Małgorzaty Rozenek. Paulina Młynarska powiedziała, co o niej myśli

kwaśniewska z ojcem
kwaśniewska z ojcem

Aleksandra ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dodatkowo ukończyła kurs instruktorski na trenerkę salsy. Uczyła tańca w szkołach: Salsa Libre i Latin Groove. Aktywnie zaistniała w mediach, kiedy pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami. Jej partnerem był Rafał Maserak, razem otrzymali drugie miejsce. 

kwaśniewska
kwaśniewska

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Po zakończeniu programu Kwaśniewska zaczęła swoją pracę w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". W 2007 roku została zwolniona z powodu skandalu. Między innymi w programie stała o obronę swojego ojca, który był podejrzywany w alkoholizmie. 

W lipcu, kiedy mój tatuś wrócił z Filipin, trafił do szpitala z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. Chciałabym, żeby wiedzieli państwo, że od tamtej pory jest na bardzo ścisłej diecie i jedyne, co mu nie szkodzi to owsianka, i żeby państwo wiedzieli, że w tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, to już by nie żył. Nie mogę po prostu patrzeć na to, jak publicznie upokarzana jest osoba, którą kocham nad życie -mówiła wtedy Kwaśniewska. 

Ciało i twarz 33-letniej Brytyjki są w 95% pokryte tatuażami: po urodzeniu dziecka kobieta pokazała, jak ona wyglądałaby bez dziar

W 2012 wzięła ślub z muzykiem Kubem Badachem. Wtedy to był jeden z najgłośniejszych wydarzeń 2012 roku. Obecnie Ola Kwaśniewska jest szczęśliwą żoną i całkiem unika życia publicznego. Prowadzi swoje konto instagramowe, gdzie dzieli się wszystkim, co się dzieje u niej w życiu.

 Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com