Filmik na YouTube o Lilce, która mieszka w 9m kawalerce podbija sieć. Dlaczego? Wiele ludzi nie wyobraża sobie mieszkać w tak małym lokum, a dziewczyna jest ze swojego mieszkania zadowolona. Jak to możliwe?

Po pierwsze - mieszkanie bez lokatorów. To na tym aspekcie Lilce Charniuk zależało najbardziej. W końcu prywatność to bardzo cenna wartość w życiu. Jednak dziewczyna, prowadząc własną działalność w branży, która w aktualnej sytuacji gospodarczej ma się kiepsko - nie mogła sobie pozwolić na zbyt duże luksusy.

Niestety, ceny mieszkań wciąż rosną. Będąc singlem, dopiero zaczynającym swoją karierę zawodową naprawdę trudno wynajmować samemu mieszkanie w dużym mieście. Lilka także miała z tym problem.

Znalazła jednak kawalerkę, za którą płaci ok. 1000 zł czynszu, co nie rani aż tak mocno jej budżetu. Wada była tylko, albo aż - jedna - metraż 9m2. Jednak dziewczyna postanowiła spróbować i jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę!

Oczywiście na początku było mi trochę ciężko, zwłaszcza pierwszego dnia, kiedy przywiozłam swoje rzeczy, wszystko ustawiłam i mogłam ruszać się tylko dookoła siebie. Wtedy byłam bardzo przerażona. Szybko jednak się rozpakowałam, zaczęłam sobie wszystko mądrze układać, kupiłam wieszak, postawiłam stolik i krzesło, więc teraz czuję się tu komfortowo - wyznała Lilka w wywiadzie dla Noizz.pl

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

I choć zapewne nie każdy z nas mógłby poradzić sobie w tak małej przestrzeni, takie życie ma jeden niepowtarzalny plus, a mianowicie - nie kupujemy zbędnych rzeczy, bo po prostu nam się one nie zmieszczą w mieszkaniu ;)

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com