Natalia z niecierpliwością czekała na swój ślub. To miał być najlepszy dzień w jej życiu. Biała sukienka, plamy szampana, gratulacje od rodziny i przyjaciół, zabawa do samego rana. Długo oczekiwane "Tak", Natalia chciała powiedzieć swojej ukochanej osobie.

Pies najlepszy przyjaciel na świecie

Panna młoda była w wielkim szoku

Natomiast wszystkie takie marzenia zepsuł jeden tylko człowiek. Sama teściowa Natalii. Gdy dowiedziała się, że na wesele nie będzie zaproszona wielka iłość członków rodziny, był wściekła. Natalia po tym długo nie mogła dojść do siebie.

"Przyszła do mnie z listą gości. Wpisała na nią tyle osób, że nawet nie doczytałam jej do końca. Nie jestem w stanie zrozumieć, czemu zależy jej na takim weselichu. Przecież sami za wszystko płacimy. My nie odpuścimy, bo nie chcemy takiego wesela. Przez te kłótnie i walki to ślubu się odechciewa - podzieliła się taką informacją ze swoimi internautami. 

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Teściowa przygotowała dla panny młodej nieprzyjemną niespodziankę

Ashley Graham pokazała, jak wygląda po porodzie. Jeden element na jej ciele wszystkich zaskoczył

Ludzie zaczęli pisać do Natalii, aby ta w żadnym przypadku nie ulegała się swojej przyszłej teściowej. Przecież powinna robić swoj wesele tak, jak tego chciała. Zgadzacie się?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com