Gohar postanowiła obdarować 80-letnią babcię dniem w nowym wydaniu.

Patrząc na zdjęcia kobiety, staje się jasne, że od dawna nie odwiedzała ona salonów urody i po prostu zaniedbała swój wygląd.

Niewyszczotkowane siwe włosy i zaniedbana skóra zdradzają wiek tej damy. Kobieta rozplakała się, patrząc na swie odbicie w lustrze po pracy Gohar.

"Masz złote ręce, Gohar"

Popularne wiadomości teraz

"Kupiłam mieszkanie dla syna i córki, ale nie przepiszę na nich aktu darowizny, mam warunek. Zarówno syn, jak i córka byli bardzo rozczarowani"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

"Dobra dusza", "Kocham cię za twoją ludzkość", "Jak cudownie odmieniłaś tę kobietę", "Wygląda tak nieszczęśliwie. Pewnie przeżyła wiele w swoim czasie"

"Gohar, dziękuję ci. Ukłony", "Człowiek z wielkiej litery", "Zasługuje na szacunek", "Piękna i inteligentna", "Minus 20 lat", "Dlaczego przestają dbać o siebie?" - komentowali internauci pod postem Awetisyan.

Co powiedzą nasi obserwatorzy? Jak oceniacie tę przemianę?"

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor otwarcie o swoim zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom" i relacjach z Miszczakiem. "Każde zwolnienia są bolesne"

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"