Czy warto kupować szczoteczkę Foreo?

Pod koniec sierpnia w dziedzinie kosmetologii i pielęgnacji, pojawił się super gadżet, który szybko i skutecznie oczyszcza skórę, to szczoteczka Foreo. Wkroczyła na polski rynek tak szybko, że wszystkie dziewczyny natychmiast ją ścigały. Ponadto beauty blogery zaczęli aktywnie reklamować się i testować na sobie, co dodatkowo dodało chęć na pewno jej kupić. Do twojej uwagi top-5 interesujący rzeczy, które musisz znać o Foreo:

Foreo Luna

1.Nie dotykaj twarzy dłońmi. Wszyscy wiedzą dobrze znaną zasadę, aby skóra była zawsze czysta i zadbana, mniej dotykaj jej rękami. Za pomocą szczotki Foreo twoje ręce nie będą miały kontaktu z twarzą.

2. Foreo jest gadżetem wodootpornym. Więć spokojnie możesz zabierac ją ze sobą pod przysznic.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

3. Biodegradowalny silikon klasy medycznej zapobiega rozmnażaniu bakterii. 

Szczoteczka Foreo Luna

4. Szczoteczki soniczne Foreo całkowicie biezpieczne dla skóry i zdrowia. Po nich skóra nie będzie rozdrapana i uszkodzona. 

5. Szczoteczka Foreo dociera do głębszych warstw skóry, dzięki czemu stymulują przepływ krwi i uwalniają zanieczyszczenia uwięzione w porach. 

Makijaż cery trądzikowej

Wcześniej pisaliśmy o najlepszych maseczkach domowych. Maseczki do twarzy to bardzo przyjemny element pielęgnacji. Kojarzą się z relaksem i odpoczynkiem, robimy je, kiedy mamy ochotę wyjątkowo o siebie zadbać. Każda twarz potrzebuje czasem dodatkowego, głębokiego odżywienia i nawilżenia- to właśnie zapewniają dobre maseczki. Te, które proponujemy poniżej, bez wątpienia takie są!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com