Nauka o frenologii bada związek między strukturą ciała i kości a psychiką i charakterem osoby. Uważa się, że istnieje związek między wyglądem a światem wewnętrznym. I ten szybki test pokaże, że istotnie, twoją postać można rozpatrywać zgodnie z kształtem twoich nóg.

Zaliczenie tego testu postaci jest łatwe. Stań prosto, nogi należy złożyć tak mocno, jak to możliwe. Spójrz, gdzie masz odstęp między nogami. A następnie wybierz kształt nóg, który jest najbardziej podobny do twojego, i przeczytaj zapis.

Dziki pies wrócił do właściciela po dwóch latach utraty

1 Stopy dotykają wszędzie oprócz kostek

Test mówi, że jesteś bardzo pokorną. Nieśmiałość jest w tobie nieodłączna. Bardzo łagodna, a z mężczyznami zachowujesz się trochę niepewnie. Wydajesz się kruchą, więc chcesz się nim zaopiekować. Bojesz się obrazić osobę. A jako partnera wybierasz niezawodnego i silnego mężczyznę, który będzie Twoim głównym wsparciem. 

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

2 Stopy się nie dotykają

Takie nogi należą do kobiety o aktywnej pozycji. Jesteś wesoły i często nie możesz usiedzieć spokojnie. Czasami reagujesz impulsywnie i zachowujesz się lekkomyślnie. Ponadto test postaci w kształcie nóg mówi, że jesteś ciekawą osobą. Wolisz być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami.

Wróżby na 29 stycznia

3 Odstęp między nogami, udami w kontakcie

Test charakteru mówi, że takie nogi należą do romantycznej księżniczki. Jesteś bardzo zmysłową, emocjonalną, wrażliwą. Czasami przejmują cię emocje. Ale nie jesteś słabą osobą. Masz w sobie stalowy pręt. Po prostu nie ukrywasz swoich uczuć, a czasem one cię przytłaczają. Ale możesz poradzić sobie z wszelkimi problemami.

4 Proste nogi: wspólna ziemia w 3 miejscach - biodra, kolana, kostki

Ten kształt nóg jest uważany za idealny. Test mówi, że takie nogi należą do kobiet, które znają swoją wartość. Jesteś zdecydowaną, umiarkowanie romantyczną, umiarkowanie praktyczną. Możesz odnieść sukces w dowolnej dziedzinie. Łatwo jest zniewolić mężczyzn, ale nie konkurować z nimi, ale wolą być za ich niezawodnymi plecami.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com