Bardzo ciekawy i zgodny z prawdą test, który nie zajmie dużo czasu. Pomoże ci zdecydować o kroku, nad którym zastanawiałeś się przez długi czas. Poświęć kilka minut. Wybierz świecę - a my powiemy ci, czego wymaga twoje ego!

Biała świeca

Biały to kolor księżyca. Wybrana świeca odzwierciedla energię księżyca. Oznacza to, że twoja dusza wibruje na najwyższym poziomie. Utrzymujesz go w czystości, a jednocześnie żyjesz w poczuciu celu. Przybylaś na ten świat, aby znacząco przyczynić się do jego rozwoju. A natura dała ci wszystko, czego potrzebujesz, aby kontynuować pracę nad swoim osobistym postępem.

Fioletowa świeca

Fiolet jest kolorem Jowisza, planety, która stale rośnie. Wybór tej świecy oznacza, że ​​w niedalekiej przyszłości będziesz w stanie przyciągnąć szczęście i obfitość po swojej stronie „Właściwi” ludzie zaczną pojawiać się w twoim życiu i otworzą ci okno nowych możliwości. Wystarczy słuchać ich słów i działać pod ich kierownictwem.

Wybrana kartka opowie Ci, na jakim etapie żyсia znajdujesz się

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk świętuje swoje 19. urodziny. Jarosław Bieniuk pogratulował córkę: opublikował jej archiwalne zdjęcie

Ewa Farna zachwyca coraz szczuplejszą sylwetką. Wcisnęła się w rozmiar 36

Poświęcono pomnik Krzysztofa Krawczyka. Wdowa zachwycona

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

Czerwona świeca

Czerwień to kolor pasji i odwagi. Świeca jest wybierana przez ludzi, którzy na tym etapie życia przygotowują się do miłości lub wojny ... Twój duch wibruje nerwowo i wymaga działania.

Żółta świeca

Żółty to kolor rtęci. To planeta rozumu i komunikacji. Wybierając tę ​​świecę, mówisz, że wybierasz inteligencję. Zawsze chcesz się uczyć i wchłaniać nowe informacje. Żółty to także kolor ruchu i nowych początków. Niezależnie od tego, ile masz lat, nie poprzestajesz na tym i chcesz ciągle poszerzać swoje horyzonty.

Zielona świeca

Zielony to kolor czakry serca. Jest to bezpośrednio związane z głównymi zmysłami. Jeśli go wybierzesz, będziesz osobą zdrową i zrównoważoną emocjonalnie. Wybierając tę ​​świecę, demonstrujesz, że Wszechświat już pomógł ci znaleźć równowagę w swoim życiu.

Po operacji oczu niewidomy pies ujrzał swoją rodzinę. Nagranie pobija rekordy popularności

Niebieska świeca

Niebieski to kolor oświecenia. Jest to związane z wodą, co oznacza, że ​​masz wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze zrozumieć siebie i swoje działania. Twoja intuicja jest dobrze rozwinięta, ponieważ twoim patronem jest niebiańska planeta Neptune. To ona zwykle chroni wszystkich wróżbitów i uzdrowicieli.

Czarna świeca

Wbrew powszechnemu przekonaniu, czerń nie jest kolorem Zła, lecz Samoobroną. Musimy poznać siebie na długo, zanim będziemy mogli robić postępy w tym ziemskim świecie. Musimy dowiedzieć się, czego naprawdę chcemy, i dopiero wtedy możemy przejść dalej. Wybierając tę ​​świecę, mówisz: „Muszę się zatrzymać i pomyśleć”.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational