Koziorożec

Czeka Cię solidna dawka radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Wakacje sprawiły, że macie więcej czasu dla siebie i w ten weekend to wykorzystacie. Czeka Cię więc weekend pełen zabawy, śmiechu i szczerych rozmów, które wreszcie wyjaśnią Ci na czym stoisz. Wreszcie odetchniesz z ulgą i zapomnisz o stresie. Co więcej, na horyzoncie pojawi się ciekawa propozycja pracy, o której marzyłaś.

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Baran

Samotność doskwiera Ci ostatnio niesamowicie. Na szczęście w ten weekend się to zmieni. Jeśli nie jesteś zakochana przewiduje się, że w ten właśnie weekend poznasz miłość swojego życia, więc rozglądaj się i bądź czujna! Natomiast jeśli jesteś w związku to czeka na Ciebie miła niespodzianka w sobotę od partnera. Na pewno będziesz z niej zadowolona i będziesz pamiętać ten dzień na lata!

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Lew

Dla Ciebie i Twojego partnera ten weekend będzie bardzo owocny. Tak szczęśliwi dawno nie byliście. Przypomnicie sobie jak wiele dla siebie znaczycie. Być może spełni się w ten weeken Wasze największe wspólne marzenie. Uwaga! Prawdopodobnie ten sielankowy okres będzie trwać przynajmniej do sierpnia, a gwiazdy mówią, że także Wasze portfele będą w tym okresie wypchane i zadowolone.. Czy może być lepiej?

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com