Bliźnięta

Bliźnięta jest bardzo kobieca i jednocześnie bardzo inteligentna, a dokładniej sprytna i rozsądna. Z łatwością komunikują się ze wszystkimi mężczyznami, ale to nic nie znaczy. Ta kobieta cię kocha i będzie ci wierna, wszyscy inni przedstawiciele silniejszego seksu są dla niej niczym więcej jak tłem.

Polskie gwiazdy, które uwielbiają robić operacje plastyczne. Mało kto przyznaje się w tym

Panna

Kobiety tego znaku to są najbardziej wierni żony. Łączą w sobie najlepsze cechy wymagane w małżeństwie. Czułość i zdrowy rozsądek, seksualność i cierpliwość, humor i codzienny pragmatyzm. Ta kobieta wszystko będzie robić dla swojej rodziny i oczywiście będzie wierna swojemu mężowi. 

Które kobiety są najsilniejsze według znaku zodiaku: są ich tylko trzy - kim one są?

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Kozierożec

Kobieta tego znaku zodiaku w pośpiechu starać się organizować swoje prywatne życie. Ona może przez długi czas szukać "swojego" mężczyznę. Natomiast kiedy ona go znajdzie, to pozostale mężczyźni nie będa już dla niej istniać. Ona może i będzie komunikować się z przeciwną płcią, ale to będzie tylko na poziomie komunikacji. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com