Bliźnięta

Bliźnięta jest bardzo kobieca i jednocześnie bardzo inteligentna, a dokładniej sprytna i rozsądna. Z łatwością komunikują się ze wszystkimi mężczyznami, ale to nic nie znaczy. Ta kobieta cię kocha i będzie ci wierna, wszyscy inni przedstawiciele silniejszego seksu są dla niej niczym więcej jak tłem.

Polskie gwiazdy, które uwielbiają robić operacje plastyczne. Mało kto przyznaje się w tym

Panna

Kobiety tego znaku to są najbardziej wierni żony. Łączą w sobie najlepsze cechy wymagane w małżeństwie. Czułość i zdrowy rozsądek, seksualność i cierpliwość, humor i codzienny pragmatyzm. Ta kobieta wszystko będzie robić dla swojej rodziny i oczywiście będzie wierna swojemu mężowi. 

Które kobiety są najsilniejsze według znaku zodiaku: są ich tylko trzy - kim one są?

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Kozierożec

Kobieta tego znaku zodiaku w pośpiechu starać się organizować swoje prywatne życie. Ona może przez długi czas szukać "swojego" mężczyznę. Natomiast kiedy ona go znajdzie, to pozostale mężczyźni nie będa już dla niej istniać. Ona może i będzie komunikować się z przeciwną płcią, ale to będzie tylko na poziomie komunikacji. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com