Baran

Ten znak zodiaku uwielbia komunikować się w dużej firmie, w której nie wyklucza się alkoholu. Jak można odmówić sobie w koktajlu? A potem jeszcze jedno… Ogólnie rzecz biorąc, jeśli w życiu Barana jest wiele imprez, to jest też dużo gorzałki. Niemniej jednak, ze względu na wrodzony upór, Baran nigdy nie przyzna się, że lekko się „przeginął”.

Kinga Rusin chwali się piękną sylwetką. 49-letnia dziennikarka wygląda niesamowicie!

najbardziej pijące znaki zodiaku
najbardziej pijące znaki zodiaku

Ryba

Ryby czasami też nie mogą obejść się bez hałaśliwych imprez, na których ciągle piją, czasem znacznie więcej niż wszyscy inni. Wodna natura pomaga Rybom łatwo przetrwać głośne imprezy i, co zaskakujące, kontrolować siebie i ilość wypijanego alkoholu.

Jennifer Lopez obcięta na „męsko”! Piosenkarka postawiła na super krótką fryzurę

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Skorpion

Scorpion to ten znak zodiaku wcale nie jest szczęśliwy: uwielbia pić nie mniej niż Baran, ale nie wie, jak się powstrzymać, jak Ryby. Niewinna propozycja napicia się w barze lub na przyjęciu może zmienić się w utrzymujące się problemy dla Skorpiona i nieprzyjemne konsekwencje na długie lata. Ktoś, oprócz Skorpionów, zdecydowanie musi trenować siłę woli i rozwinąć właściwe poczucie proporcji w odniesieniu do alkoholu.

alkohol
alkohol

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com