Lew

Niewielu mężczyzn jest w stanie oprzeć się urokowi kobiety Lwa. Ale te kobiety są zbyt zimnokrwiste i zrównoważone, by bezmyślnie poddawać się namiętności z każdym, kogo spotkają.

Uwaga tych kobiet jest bardzo trudna do zdobycia. Kim są te niedostępne kobiety

Nawet w przypływie emocji pozostają praktyczni i wymagający. W związku z tą kobietą wiele zależy od jej partnera. Jeśli uda im się dotrzeć do sznurków tej wymagającej lwicy, może doprowadzić każdego do szaleństwa w łóżku.

I pamiętaj, że jeśli jest wyjątkowo dobra i zrelaksowana, będzie chciała usłyszeć kilka komplementów w swoim przemówieniu. W przeciwnym razie możesz nie mieć drugiej szansy, aby cieszyć się jej towarzystwem.

Popularne wiadomości teraz

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Skorpion

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety tego znaku mają duży potencjał seksualny. Wszystkie manewry, które zwykle poprzedzają samą intymność, są dla nich rodzajem ekscytującego hobby.

Skorpiony są potrzebne do procesu, a nie do wyniku. Tak, są zdecydowanie nienasyceni i energiczni, ale ostry, szybki seks nie jest tym, czego chcieliby. Po prostu cieszą się każdą chwilą intymności.

Kto jest główną czarodziejką zodiaku?

Jeśli marzysz o wyzwolonym seksualnie, gorącym, zmysłowym i niestrudzonym partnerze, kobieta Scorpion jest Twoim marzeniem. Kochają seks tak bardzo, że staje się on integralną częścią ich życia.

Baran

Baran jest bardzo aktywny seksualnie. I bez względu na to, jak jest gorąco, nigdy nie zapominają o sobie, własnej satysfakcji i przyjemności. W ich życiu jest o wiele więcej związków fizycznych niż emocjonalnych.

Jeśli chodzi o seks, rzadko są bezinteresowni i najpierw dbają o własne potrzeby. Jednocześnie kobiety Barana zawsze starają się, aby ich związek z partnerem był jak najbardziej zbliżony do ideału, nawet jeśli jest na to tylko jedna noc.

Rak

Tym kobietom udaje się połączyć erotyzm z nieśmiałością. Ich zachowanie w łóżku często zależy od partnerów. Jeśli partner jest zbyt niegrzeczny, oboje raczej nie będą pamiętać swojej płci jako czegoś wyjątkowego.

Jednak z uważnym i zmysłowym partnerem całkowicie się otwierają i są gotowi spełnić każdą fantazję. Pamiętaj tylko, że musisz uzbroić się w cierpliwość.

Byk

Dla Byka seks jest jednym ze sposobów autoafirmacji. Jeśli nie radzą sobie dobrze w innych dziedzinach życia, wykorzystają seks, aby zrekompensować poczucie niepewności. Ale to nie wpływa negatywnie na jakość seksu z nią. 

Nie mają nic przeciwko spełnianiu twoich fantazji. W rzeczywistości zasugerują nawet własny scenariusz i eksperymentują z radością. Podchodzą do seksu z otwartym umysłem i sercem, zawsze oczekując, że czas spędzony razem będzie absolutnie fantastyczny.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com