Dobrze, że w naszych czasach jeszcze są takie ludzie, które tracą swoje siły i pieniądze na stworzenia czegoś korzystnego dla naszego świata. 19-latek, Hunter Wart, poświęcił swój czas i pieniądz na stworzenia okna życia „Baby Haven”. Kosztowało go to 10 tys. dolarów, czyli niecałe 39 tys. zł.

Chłopak własnoręcznie stworzył okno życia

Zajmował się wszystkimi szczegółami, związane ze stworzeniem tej korzystnej rzeczy. Gdy zebrano odpowiednią ilość kosztów, odtworzono okno życia w ścianie budynku straży pożarnej. Od niedawna okno życia po raz pierwszy wykonał swój obowiązek. Zostało uratowane dziecko. To okazała się dziewczynka, która natychmiast trafiła do rąk pracowników opieki nad dziećmi.

Esmeralda Godlewska pokazała się bez makijażu

Dziewczynka otrzymała imię Mia. Czuje się bardzo dobrze. Jeżeli jej matka nie zabierze jej w ciągu 30 dni, to zostanie ona trafiona do budynku niemowląt.

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Okno życia dla dzieci

Okno życia to jest idealna wariacją dlatego, aby niemowlę, którego nie chciała własną matką, znajdowało się w odpowiednich, opiekuńczych rękach.

Anna Korcz bardzo krytyczna wobec siebie. Jakie zdanie o sobie ma aktorka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak miesiąc urodzenia dziecka pokaże jaki będzie miał charakter. W jakim miesiącu urodziło się twoje dziecko? Dzieki miesiącu urodzenia dziecka możesz dowiedzieć się, jaki charakter będzie miał lub z jakimi problemami najczęściej będzie się spotykać w życiu. W styczniu pojawiają się na świat ludzie, które często chorują. Poza tym są bardzo wraźliwe na zmianę pogody. Rospowszechniane choroby to są choroba Alzheimera i padaczka. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com