Po śmierci Kamila, piątka jego rodzeństwa została umieszczona w pieczy zastępczej oraz w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, a jednym z nich jest 7-letni Fabian, brat zmarłego chłopca.

Pani Magda, która obiecała Kamilkowi, że będzie się uśmiechać dla niego, nie tylko dotrzymała tej obietnicy, ale również zobowiązała się do zapewnienia szczęśliwego dzieciństwa swojemu drugiemu przyrodniemu bratu, Fabianowi.

Kobieta sama doświadczyła trudnego dzieciństwa i trafiła do domu dziecka. Dopiero niedawno odnalazła swojego biologicznego ojca i niedawno poznała Kamila i Fabiana.

W rozmowie z reporterem programu "Uwagi", pani Magda podkreśliła, że najtrudniejsze dla niej było brak rodziny i stygmatyzacja jako sierota.

To zawsze ją bolało. Teraz, z łzami w oczach, wyznaje, że nigdy nie przypuszczała, że będzie żegnać swojego brata. Jego odejście było zbyt szybkie, a ona żałuje, że taka tragedia miała miejsce.

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Mimo to, pani Magda z determinacją obiecuje, że zrobi wszystko, aby Fabian miał szczęśliwe dzieciństwo, będąc dla niego wsparciem i troską, której sami doświadczyli. Choć Kamila już nie ma, pamięć o nim będzie trwała, a pani Magda pragnie upamiętnić go poprzez zapewnienie lepszej przyszłości dla Fabiana.

Choć losy rodzeństwa Kamila są wciąż trudne, ta historia pokazuje, że nawet w najcięższych chwilach można znaleźć siłę do dawania nadziei i miłości innym. Pani Magda jest wzorem determinacji i oddania, które pokazują, że każde dziecko zasługuje na opiekę, troskę i szansę na szczęśliwe życie.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski przywitał na świecie szóste dziecko. Muzyk ujawnił imię nowego członka rodziny. Fani zareagowali. "To nie damskie imię"

Może zainteresuje Cię to: Córka Cichopek szykuje się do Pierwszej Komunii. Czy zaproszenie dla Hakiela jest już potwierdzone? Oto najnowsze szczegóły

Przypominamy o: Filip Chajzer trafia do szpitala i opuszcza program "Dzień dobry TVN" z powodu problemów zdrowotnych