Po śmierci Kamila, piątka jego rodzeństwa została umieszczona w pieczy zastępczej oraz w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, a jednym z nich jest 7-letni Fabian, brat zmarłego chłopca.

Pani Magda, która obiecała Kamilkowi, że będzie się uśmiechać dla niego, nie tylko dotrzymała tej obietnicy, ale również zobowiązała się do zapewnienia szczęśliwego dzieciństwa swojemu drugiemu przyrodniemu bratu, Fabianowi.

Kobieta sama doświadczyła trudnego dzieciństwa i trafiła do domu dziecka. Dopiero niedawno odnalazła swojego biologicznego ojca i niedawno poznała Kamila i Fabiana.

W rozmowie z reporterem programu "Uwagi", pani Magda podkreśliła, że najtrudniejsze dla niej było brak rodziny i stygmatyzacja jako sierota.

To zawsze ją bolało. Teraz, z łzami w oczach, wyznaje, że nigdy nie przypuszczała, że będzie żegnać swojego brata. Jego odejście było zbyt szybkie, a ona żałuje, że taka tragedia miała miejsce.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Mimo to, pani Magda z determinacją obiecuje, że zrobi wszystko, aby Fabian miał szczęśliwe dzieciństwo, będąc dla niego wsparciem i troską, której sami doświadczyli. Choć Kamila już nie ma, pamięć o nim będzie trwała, a pani Magda pragnie upamiętnić go poprzez zapewnienie lepszej przyszłości dla Fabiana.

Choć losy rodzeństwa Kamila są wciąż trudne, ta historia pokazuje, że nawet w najcięższych chwilach można znaleźć siłę do dawania nadziei i miłości innym. Pani Magda jest wzorem determinacji i oddania, które pokazują, że każde dziecko zasługuje na opiekę, troskę i szansę na szczęśliwe życie.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski przywitał na świecie szóste dziecko. Muzyk ujawnił imię nowego członka rodziny. Fani zareagowali. "To nie damskie imię"

Może zainteresuje Cię to: Córka Cichopek szykuje się do Pierwszej Komunii. Czy zaproszenie dla Hakiela jest już potwierdzone? Oto najnowsze szczegóły

Przypominamy o: Filip Chajzer trafia do szpitala i opuszcza program "Dzień dobry TVN" z powodu problemów zdrowotnych