Powodem jest poważne pogorszenie stanu zdrowia, które wymaga specjalistycznej opieki.

Charyzmatyczny duet Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme, który zdobył serca widzów od września 2019 roku, teraz będzie musiał na pewien czas rozstać się na antenie.

Filip Chajzer, walczący z poważnymi problemami zdrowotnymi, zdecydował się na czasową przerwę, aby skoncentrować się na swoim zdrowiu.

W swoim oświadczeniu na Facebooku Filip Chajzer zapewnił fanów, że jest pod opieką wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Wyraził również wdzięczność za wsparcie w zbiórce dla chorej Hani, której udało się zebrać potrzebne fundusze dzięki zaangażowaniu swoich fanów.

Musicie wiedzieć, że pomogliście też bardzo mi. Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem - poinformował Chajzer. - Internet potrafi być straszny (hejt i inna patola), ale z drugiej strony może też ratować życie - dodał po chwili.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

W odpowiedzi na post dziennikarza, pod jego wpisem na Facebooku zalały się liczne komentarze pełne wsparcia i życzeń powrotu do zdrowia. Filip Chajzer, dzięki swojej sympatycznej osobowości i wieloletniej pracy w mediach, zyskał szerokie grono oddanych obserwatorów, którzy nie szczędzą mu słów wsparcia i pozytywnej energii.

W obliczu nieobecności Filipa Chajzera na antenie "Dzień dobry TVN", Małgorzata Ohme będzie kontynuować prowadzenie programu z innym partnerem. Jednak widzowie z pewnością będą tęsknić za charyzmą i humorem, które duet tworzył każdego ranka, rozgrzewając Polaków lepiej niż kawa.

Życzymy Filipowi Chajzerowi szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej rekonwalescencji. Jego oddane grono fanów nie może doczekać się ponownego spotkania z ulubionym dziennikarzem na antenie.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski przywitał na świecie szóste dziecko. Muzyk ujawnił imię nowego członka rodziny. Fani zareagowali. "To nie damskie imię"

Może zainteresuje Cię to: Córka Cichopek szykuje się do Pierwszej Komunii. Czy zaproszenie dla Hakiela jest już potwierdzone? Oto najnowsze szczegóły

Przypominamy o: Maciej Stuhr zmartwił widownię wyznając, że jego ojciec przebywa na OIOM-ie. Reakcja fanów aktora jest pełna współczucia i wsparcia