Najnowsze zdjęcia ukazują jej fenomenalny wygląd, mimo upływu lat. Jednak to, co jeszcze bardziej zaskakuje, to fakt, że dziennikarka spędza ostatnio więcej czasu bez swojego męża.

Okazuje się, że wróciła do swojego starego mieszkania w Warszawie, podczas gdy Adam Torbicki pozostał w Otwocku. Dlaczego doszło do tej nieoczekiwanej separacji? Szczegóły są już znane.

Fotoreporterzy przyłapali Grażynę Torbicką podczas jej spaceru po warszawskich ulicach. Mimo próby ukrycia się pod czapką z daszkiem, nie udało się uniknąć uwiecznienia tego szałowego momentu.

W ręku trzymała bukiet kwiatów, a jej urok i wdzięk przykuły uwagę wszystkich obecnych. Nie da się zaprzeczyć, że Grażyna Torbicka wygląda nadal rewelacyjnie. Jednak ostatnie zmiany w jej życiu wzbudzają jeszcze większe zainteresowanie.

Okazuje się, że dziennikarka i jej mąż, Adam Torbicki, który jest profesorem nauk medycznych i lekarzem kardiologiem, podjęli decyzję o przeprowadzce z Warszawy do Otwocka. Para, która jest razem od ponad czterech dekad, zdecydowała się na ten krok ze względu na pracę Adama w Europejskim Centrum Zdrowia. W wyniku tego, większość czasu lekarz spędza w Otwocku. Jednak Grażyna Torbicka wciąż ma związki z Warszawą ze względu na swoje zawodowe zobowiązania.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Zgodnie z umową, którą zawarła z mężem, Grażyna ma możliwość powrotu do swojego starego mieszkania w Warszawie na określone okresy. Powód takiego ustalenia nie został ujawniony publicznie, jednak dziennikarka w jednym z wywiadów zdradziła ten szczegół.

Wtedy, kiedy mam intensywne dni - audycje radiowe, prowadzę autorskie wieczory - urządzam sobie dzień w Warszawie. Przeniosłam się stąd do lasu i bardzo sobie to cenię - powiedziała Grażyna Torbicka w "Dzień Dobry TVN". - Gdy jestem w stolicy, trochę tracę, ale nasz pies opiekuje się mężem - podkreśliła.

Wydaje się, że praca w stolicy wciąż przyciąga Grażynę Torbicką i to właśnie dlatego regularnie powraca do swojego dawego mieszkania.

Czy to oznacza, że Grażyna planuje powrót do Warszawy na stałe? Czy jej rozłąka z mężem jest tymczasowa, czy może ukrywa głębsze problemy w ich związku?

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski przywitał na świecie szóste dziecko. Muzyk ujawnił imię nowego członka rodziny. Fani zareagowali. "To nie damskie imię"

Może zainteresuje Cię to: Córka Cichopek szykuje się do Pierwszej Komunii. Czy zaproszenie dla Hakiela jest już potwierdzone? Oto najnowsze szczegóły

Przypominamy o: Filip Chajzer trafia do szpitala i opuszcza program "Dzień dobry TVN" z powodu problemów zdrowotnych