Rwanda to państwo w środkowowschodniej Afryce, o którym zapewnie wielu z nas niewiele słyszało. Jednak koronawirus dotarł nawet tam, a państwo w ramach walki z pandemią wprowadziło całkowitą kwarantannę.

Z domów wychodzić mogą tylko osoby pracujące w służbie zdrowia, policjanci, sprzedawcy i dziennikarze. Można też robić zakupy spożywcze.

Nagranie ze szpitala z włoskiego Bergamo, który nie pozostawia złudzeń. Na to musimy się przygotować

Do tej pory w kraju odnotowano tylko 40 przypadki zakażeń, ale z powodu słabej służby zdrowia, już teraz państwo wprowadziło rygorystyczne zasady, które jednak nie wszystkim mieszkańcom przypadły do gustu.

Do tego grona można zaliczyć pewnego mężczyznę, który zapragnął skorzystać z pięknej pogody i udać się na ryby. Rwandyjczyk nie został przyłapany przez policję, ale przydarzyło mu się większe nieszczęście, a mianowicie został on zjedzony przez krokodyla.

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Szczątki jego ciała zostały znalezione nieopodal rzeki Nyabarongo.

Słowa Nostradamusa na 2020 rok. Jego słowa przyprawiają o dreszcze

Tego incydentu można było uniknąć, tylko jeśli mężczyzna stosowałby się do zaleceń władz. Nie popełniajmy jego błędu i zostańmy w domu. W Polsce raczej krokodyle nam nie straszne, ale wypadki chodzą po ludziach, więc skoro mamy teraz okazję wylegiwać się w domu - korzystajmy z tego przywileju i nie ryzykujmy zdrowia swojego i innych.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com