Zioła wielka maja moc. Nasze babcie i mamy z pewnością nie raz przekonywały nas do ich stosowania. Sa niedrogie, dostępne i przede wszystkim bardzo skuteczne.

Każdy ma swoje właściwości. Warto wiedzieć, na co mogą Ci pomoc.

Oszustwo na koronawirusa. Uważaj na ten SMS

Pamiętaj, ze na wirusy nie działają antybiotyki. Nie wiadomo tez jaki jest wpływ dostępnych środków farmaceutycznych. Działają na jedno, szkodzą na drugie.

Natomiast wiele ziół skutecznie radzi sobie z rożnymi typami wirusów.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 17 lat. Anna Nowak-Ibisz wbija szpilą jego tacie: "Wychowałam go samodzielnie"

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Dziewanna

W medycynie ludowej to zioło wykorzystywane było w chorobach dróg oddechowych. Dziewanna rozrzedza flegmę i działa przeciwzapalnie. Stosowana była w zapaleniu oskrzeli, podczas kaszlu i w trakcie leczenia astmy.

Czarny bez

Podobno na wirusa grypy nie ma jak działanie czarnego bzu. Substancje, które sa zawarte w tych owocach hamuje wnikanie i replikacje wirusa grypy. Syrop z czarnego bzu obniża gorączkę a także łagodzi wszystkie symptomy grypy

Oregano

Skutecznie unieszkodliwia wirusy dzięki substancji zwanej karwakrol. Olejek z oregano skutecznie przeciwdziała wirusowi opryszki i atakującym układ oddechowy.

Traganek

W ostatnich latach zyskał ogromna popularność. Okazało sie ze roślina chroni DNA. Hamuje rozmnażanie wirusów. Stymuluje nasz układ immunologiczny do walki z wirusami i łagodzi objawy choroby.

Goździki

Nasze popularne goździki stosowane przez wielu w celu poprawienia smaku i zapachu potraw i napojów wykazują działanie przeciwwirusowe. Po mistrzowsku hamują procesy zapalne, a także wymiatają bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty.

Lukrecja

Od wieków w chińskiej medycynie stosowany jest jako lek przeciw chorobom wirusowym. Niszczy wirusy SARS, HIV, opryszczki i grypy. Niedoceniany przez wielu wykazuje niezwykła skuteczność.

Nagietek lekarski

W lecznictwie stosowany juz w XII w. Jak mówi przysłowie "nagietek truciznę rozpędzi i oczyści wnętrzności". Pomocny przy bezsenności i bolach glowy, a także wrzodach żołądka. Zwalcza rotawirusy

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com