Koronawirus w ostatnich dniach stał się pierwszym i najczęściej jedynym tematem rozmów pomiędzy nami. Każdy obawia się nieznanego. Martwimy się nie tylko o nasze zdrowie, ale także ze względu na wprowadzenie stanu epidemicznego i wiążących się z tym ograniczeń w pracy część z nas drży o swoją sytuację ekonomiczną.

Z ostatniej chwili!! Rząd wprowadza w Polsce stan zagrożenia epidemicznego

Nic dziwnego, że każdy z nas zastanawia się nad najbliższą przyszłością. Obecny czas jest wyjątkowy i chyba niewielu kiedykolwiek znalazło się w takiej sytuacji.

Niestety zamiast być dla siebie wsparciem, niektórzy zaczynają wykorzystywać obecną sytuację do zdobywania zysku.

Fałszywe smsy z prośbą o przekazywanie środków do rezerw NBP rzekomo mają rozsyłać banki!

Popularne wiadomości teraz

"Zadzwoniłam do mamy i powiedziałam, żeby dała mi pieniądze. Odmówiła, bo wydała na badania i leki. Nie wierzę. Chyba nie chciała mi pomóc." Z życia

"Roześmiałam się: kto kogo utrzymuje, mieszkanie jest moje, jeździ moim samochodem. Wynika z tego, że to ja jego utrzymuję, a nie odwrotnie." Z życia

„Po tym, jak go zdradziłam, mój mąż wrócił, ale mi nie wybaczył. Nie zapomniał. Przeprowadziliśmy się do innego miasta, ale to nie pomogło”

Kiedy natura postanowiła odpocząć! Dzieci celebrytów, które mają pecha ze swoim wyglądem

Proszę pamiętać, że takie treści to oszustwo!

PKO Bank Polski ostrzega, że jest to informacja fałszywa, a link podany we wiadomości automatycznie kieruje odbiorcę na stronę przestępców.

Prosimy o czujność i uwagę.

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com