Rośliny doniczkowe potrafią nie tylko oczyszczać powietrze, ale także oczyszczać aurę i przyciągać pozytywną energię do waszego domu.

Eksperci wymienili TOP 5 roślin doniczkowych, które przyciągają pozytywną energię niczym magnes.

Kaktus

Kaktus potrafi oczyścić każde pomieszczenie z PEM emitowanego przez sprzęt AGD. Oprócz tego te rośliny także przyciągają do domu pozytywną energię.

Kaktus
Kaktus

Aloes

Aloes niczym magnes przyciąga do domu dobrobyt i pozytywną energię. Uważa się, że gdy aloes rośnie, on przyciąga szczęście, sukces i dobrobyt. Natomiast jeśli roślina zaczyna umierać, oznacza to, że wchłonęła ogromną ilość negatywu, a tym samym uratowała wszystkich domowników przed wszelkimi negatywnymi emocjami i wydarzeniami.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Aloes
Aloes

Eukaliptus

Uważa się, ze ta roślina potrafi uchronić domowników przed negatywnymi skutkami złego oka i zazdrości. Ponadto eukaliptus pomaga przyciągać sukces i dobrobyt finansowy.

Liście eukaliptusa, z których robią leczniczy wyciąg
Liście eukaliptusa, z których robią leczniczy wyciąg

Chryzantema

Roślina ta przyciąga do domu relaks, spokój i pozytywną energię.

Mięta

Mięta ma wiele korzystnych właściwości – ona pozytywnie wpływa na układ nerwowy i niweluje skutki stresu. Ponadto mięta skutecznie zwalcza zła energie i pomaga pokonać bezsenność.

Mięta
Mięta