Modelka Joanna Krupa na początku listopada została matką. Urodziła córkę, której dała imię Asha. Instagram gwiazdy jest cały wypełniony zdjęciami dziecięcych rzeczy, odzieży, zabawek, no i właśnie samym dzieckiem.

Kate Middleton powiedziała o swojej możliwej czwartej ciąży

Joanna Krupa polska modelka

Ostatnio Joanna Krupa zdecydowała się troszeczkę odpocząć od obowiązków macierzyństwa. Wybrała się ze swoimi przyjaciółkami do jednego z Hollywoodzkich barów.

Możemy zobaczyć obok niej jej koleżankę, Denise Richards, amerykańską aktorkę filmową, znana z programu "Żony Beverly Hills". 

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Joanna Krupa odpoczywa z przyjaciółkami

Na zdjęciu możemy zauważyć, jak Krupa bawi się. Jest radosną i uśmiechniętą. Była ubrana w krótką, golfową sukienkę, która idealnie podkreslala jej figurę. Do tego świętnie pasowali jej czarne butki. Sama Denise ubrała się całkowiecie na czarno. Na niej była skórzana spódniczka i bluzka. 

Polska raperka trafiła do więzienia. Z kim będzie jej mała córka?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa pokazała nowe selfie z córeczką. Joanna Krupa pod koniec listopada została mamą przepięknej córeczki  Ashi Leigh. Od tego momentu życie gwiazdy zmieniło się w inną, macierzyńską stronę. Często możemy zobaczyć na jej profilu w Instagram, gdzie ona ma ponad 1,7 millionów obserwujących, zdjęcia jej dziecka.  Dla swojej księżniczki modelka wybiera wszystko tylko najlepsze. Dzieliła się wózkiem, który kosztuje kilkanaście tys. zł, pokazywała różowy pokoj, który przypomina pokój z bajki. Tak, długo czekając na swojego dziecka, Joanna zdecydowała się nie oszczędzać nie na czym. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com