Zespół "Piękni i młodzi" istnieje już kilkanaście lat. Grupa aktywnie koncertowała w różnych miejscowościach Polski. Przed telewizorami usiadali się ludzi i z wielką przyjemnością słuchali utwory znanych wokalistów. Nikt wtedy nie podejrzewał, że za jakieś czas jeden z piosenkarzy pójdzie. 

Kinga Korta o swoim macierzyństwie. Za późno to się wszystko zdarzyło

2 stycznia Magda Narożna powiedziała do całej Polski, że jej były mąż Dawid Narożny został wycofany z zespołu "Piękni i Młodzi". O tym ona napisała wielki post w swoim Instagram. Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Wiele ludzi zaczęłi się interesować tym, jak poradzi sobie grupa bez Dawida, który poświęcił dużo czasu i wysiłku na swoją pracę. 

Takiej Basi Kurdej - Szatan nie znamy. Aktorka zaskakuje odważnymi zdjęciami

W sobotę, 18.01 odbył się koncert zespołu Piękni i Młodzi w Koszalinie bez Dawia Narożnego. Portal Pudelek nie utracił możliwości porozmawiać z Magdą Narożna i zapytać, jak odreagowała publiczność na nowego członka zespołu?

„Koncert był bardzo udany, kolega, który debiutował jako nowy wokalista miał lekki stres, ale świetnie sobie poradził. Fani przyjęli nas bardzo ciepło” - powiedziała.

A jak była żona sama odreagowała na odejście Dawida od zespołu?

„Rozstanie mojego byłego męża z zespołem było i jest faktem, nawet jeśli on twierdzi inaczej. Dawid został poinformowany o zmianach w zespole, wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Pisma nie odebrał, bo był na wakacjach w Tajlandii”

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com