Suntago Wodny Świat jest największym jak dotąd parkiem wodnym w Europie. Powstaje we wsi Wręcza pod Mszczonowem w odległości 60 km od Warszawy i 70 km od Łodzi. Ogromną zaletą parku jest jego loklizacja. Usytuowany jest pomiędzy autostradą, a drogą ekspresową. Z każdej strony ułatwiony jest dojazd. Ponadto inwestor zadbał o odnowienie wszystkich dróg dojazdowych, by zwiększyć komfort podróży gości.

Park Wodny powstaje na 20 hektarowej działce. Inwestor zadbał, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jak zapewnia, każda grupa wiekowa znajdzie dla siebie jakąś atrakcje. Patrząc na imponujące rozmiary parku trudno nie wierzyć w zapewnienia.

Trzylatek okrzyknięty geniuszem! Chłopiec przyjęty do Mensy

To ogromna inwestycja, która jak wspomniano zajmie 20 ha, w tym na 9 ha powstaną parkingi. Poza tym zaplanowano 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 km. Na miejscu będzie można skorzystać z łaźni termalnych, 12 różnych saun, basenów o łącznej powierzchni 3500 m[2], a także gabinetów masażu, groty solne i restauracji oferujących różne menu. 

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

W okolicy kompleksu powstaje czterogwiazdkowy hotel

Całość utrzymana jest w tropikalnym temacie. Niebanalny klimat nadają setki palm które mają wprowadzić gości w nastrój dalekich podróży i egzotycznego świata.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com