W ostatnich czasach zespół Piękni i Młodzi omawia polowa polskiej publiczności. Nikt nigdy by nie uwierzył, że grupa, która w swoich czasach była bardzo popularną, straci jednego z wokalistów. Właśnie im stał Dawid Narożny, ten który poświęcił dużo wysiłku i czasu, został wycofany z zespołu. 

Ewa Chodakowska pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Wygładała śmiesznie!

18 stycznia, odbył się pierwszy koncert bez Dawida Narożnego. Sama Magda Narożna skomentowała to, jak publiczność odreagowała na brak Dawida. Więcej na ten temat, możesz przeczytać w naszym artykule

Po chwilowej ciszy ze strony piosenkarza, Dawid w końcu postanowił zabrać głos i odpowiedział na swoim Story na ciągłe pytania zaniepokojonych całą sytuacją fanów. Dawid wyjaśnił jaki ma stosunek do całej sytuacji:

„Nie wiem, kto głosował, ponieważ o żadnym głosowaniu nie zostałem poinformowany. Dowiedziałem się o wszystkim z gazety, będąc na wakacjach. A chyba powinienem w głosowaniu uczestniczyć i przede wszystkim nie powinienem się dowiadywać po fakcie”

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Córka Agaty Mróz ma już 11 lat. Jak dziś wygląda? To dla niej swoje życie oddała chora siatkarka

Poza tym powiedział, z jakiego momentu między nim a Magdą zaczęła się kutnia.

„Tak naprawdę konflikt powstał w momencie, kiedy powiedziałem, że skoro Asia nie może jeździć ze mną na koncerty, bo kogoś irytuje, to ja również nie życzę sobie na koncertach konkubenta mojej byłej żony”.

Natomiast nikt nie oczekiwał kolejnej informacji. Jak mówi Dawid, była żona ucieszyła się, kiedy Joanna straciła ciąże:

„To jest bardzo dla nas przykre i bardzo bolesne. A co na to ta „pani”… Cztery dni po zabiegu powiedziała Asi w twarz, że bardzo dobrze, że się tak stało i że to jest jej najpiękniejszy dzień w życiu. A po tygodniu zapraszała Asię na wódkę i była wielce oburzona odmową”

Wielu jest teraz całkowicie zagubionych, bedziemy śledzić, jak sytuacja potoczy się dalej.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com