W ostatnich czasach zespół Piękni i Młodzi omawia polowa polskiej publiczności. Nikt nigdy by nie uwierzył, że grupa, która w swoich czasach była bardzo popularną, straci jednego z wokalistów. Właśnie im stał Dawid Narożny, ten który poświęcił dużo wysiłku i czasu, został wycofany z zespołu. 

Ewa Chodakowska pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Wygładała śmiesznie!

18 stycznia, odbył się pierwszy koncert bez Dawida Narożnego. Sama Magda Narożna skomentowała to, jak publiczność odreagowała na brak Dawida. Więcej na ten temat, możesz przeczytać w naszym artykule

Po chwilowej ciszy ze strony piosenkarza, Dawid w końcu postanowił zabrać głos i odpowiedział na swoim Story na ciągłe pytania zaniepokojonych całą sytuacją fanów. Dawid wyjaśnił jaki ma stosunek do całej sytuacji:

„Nie wiem, kto głosował, ponieważ o żadnym głosowaniu nie zostałem poinformowany. Dowiedziałem się o wszystkim z gazety, będąc na wakacjach. A chyba powinienem w głosowaniu uczestniczyć i przede wszystkim nie powinienem się dowiadywać po fakcie”

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Córka Agaty Mróz ma już 11 lat. Jak dziś wygląda? To dla niej swoje życie oddała chora siatkarka

Poza tym powiedział, z jakiego momentu między nim a Magdą zaczęła się kutnia.

„Tak naprawdę konflikt powstał w momencie, kiedy powiedziałem, że skoro Asia nie może jeździć ze mną na koncerty, bo kogoś irytuje, to ja również nie życzę sobie na koncertach konkubenta mojej byłej żony”.

Natomiast nikt nie oczekiwał kolejnej informacji. Jak mówi Dawid, była żona ucieszyła się, kiedy Joanna straciła ciąże:

„To jest bardzo dla nas przykre i bardzo bolesne. A co na to ta „pani”… Cztery dni po zabiegu powiedziała Asi w twarz, że bardzo dobrze, że się tak stało i że to jest jej najpiękniejszy dzień w życiu. A po tygodniu zapraszała Asię na wódkę i była wielce oburzona odmową”

Wielu jest teraz całkowicie zagubionych, bedziemy śledzić, jak sytuacja potoczy się dalej.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com