Większości znana jest jako ciepła i zawsze życzliwa babcia Basia z popularnego serialu "M jak miłość".

Mimo, że aktorka już dawno osiągnęła wiek emerytalny nie wybiera się na odpoczynek, wszystko przez niskie świadczenie i brak ulg dla seniorów.

Maryla Rodowicz narzeka na niską emeryturę. Gwiazda potrzebuje pomocy

Teresa Lipowska nie boi się poruszać trudnych tematów. Ostatnio żaliła się z jakimi problemami przyszło żyć emerytom, którzy całe życie uczciwie pracowali na godną starość.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Mieliśmy jako seniorzy mieć leki darmowe, a ja byłam ostatnio w aptece i na dziewięć leków żadnego nie miałam za darmo. Tak że dziękuję za opiekę...

Gwiazda otwarcie przyznaje, że tylko dlatego, że mimo swego wieku jest czynna zawodowo pozwala jej się samodzielnie utrzymać. Jak mówi, nie żyje w luksusach i nie opływa w bogactwo. Jedyne czego potrzebuje to spokojne życie z miesiąca na miesiąc...

Oczywiście, można dyskutować nad tym, czy jest to emerytura wysoka, czy niska, po 60 latach pracy te 2200, a 2000 złotych na rękę. Uważam, że to jest taka średnia emerytura, bo bywają gorsze. To jest tylko i wyłącznie z gaży, czyli z części w teatrze, a nie od żadnych dodatków, filmów czy koncertów… Gdybym nie miała takiego wielkiego szczęścia, a w moim wieku to jest wyjątkowe szczęście, że trafiłam na serial, który mi, że tak powiem, uzupełnia tę emeryturę co miesiąc, i mogę sobie pozwolić na parę rzeczy, to byłoby bardzo cieniutko

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com