Siostry Godlewskie znane na całą Polskę. Zdobyli wielką popularność dzięki swoim wykonaniam piosenek. Tych dziewczyn można poznać bardzo łatwo. Mają wielki, pyszny biust, spuchnięte usta, długie czarne włosy i seksowną figurę. Poza swoją urodą starają się tak samo pokazać, jakie one są utalentowane i mądre dziewczyny.

Siostry Godlewskie

Anna Wendzikowska i jej plany na walentynki

Tak, na przykład jedna z nich, a właśnie Małgorzata Godlewska postanowiła iść dalej po swojej ścieżce karierowej. Reporterka z portalu Jastrzabpost odważyła się zapytać Małgorzatę o jej możliwy występ na Eurowizji. Na co sama Godlewska dała konkretną odpowiedź:

Małgorzata Godlewska chce wystąpić na Eurowizji

Popularne wiadomości teraz

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

"Od samego początku marze o tym, żeby reprezentować nasz kraj na Eurowizji i będę do tego dążyć"

Pewna firma wpadła na genialny pomysł. Tworzy pluszaki na wzór rysunków dzieci

Poza tym dziennikarka zapytała, czy może gwiazda ma już swoją zgłoszoną piosenkę?

"W tym roku akurat na Eurowizji nie wystąpię, ale przyjdzie taki rok, że wystąpie na Eurowizji. Cały czas się tego trzymam, cały czas dążę do tego celu i wierze, że to się spełni. Trzymajcie za mnie kciuki-odpowiedziała Godlewska.

Tak samo Małgorzata dodała, że ma kilka ciekawych projektów do zrealizowania. Jakie konkretne, nie zdradziła. Natomiast możemy się doczekać od Godlewskiej jej nowy hit:

"Na pewno w tym roku nagram dla was taką swoją piosenkę, o której też zawsze marzyłam, cały czas te marzenia będę podkreślać. Oczywiście nagram jeszcze dla was kilka różnych kowerów"

No cóż, życzymy Małgorzacie Godlewskiej wielkiego powodzenia!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com