To niesamowite, ale radość w tej rodzinie będzie dwa razy większa.

Jego żona Martą Majcher, z którą mieszkają od dłuższego czasu, wspiera Dawida we wszystkich jego poczynaniach i kibicuje mu podczas zawodów.

W ubiegłym roku, podczas jego występów, urodziła się jego córka. Radość sportowca nie znała granic.

Mamy newsa, ale głośno nie mówcie, bo Dawid teraz skacze. W Nowym Targu urodziła mu się córeczka, Zuzanna. Ale sza! Niech leci daleko – napisał wówczas Tygodnik Podhalański.

Kubacki rzadko dzieli się na Instagramie swoim życiem osobistym, ale czasem pojawiają się zdjęcia córki i psa, a także wspólne zdjęcia z żoną.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Święta, Mistrzostwa Polski, urodziny Zuzy, Turniej Czterech Skoczni i.. nowy członek rodziny, a my #relaks. Jakie macie kumulacje na koniec roku? -napisał.

Pod postem pojawiły się komentarze subskrybentów z gratulacjami:

Gratuluję! Ja kumulacji nie mam, za to przeczucie – wygra pan Cztery Skocznie! Idealnie. Gratulacje. Trzymamy kciuki. Gratulacje!!! Przepiękne zdjęcie. Oby Wam się wiodło jak najlepiej. Tak czułam, poprzednio też forma zwyżkowała, jak się Zuza miała urodzić. Gratulacje!

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie pojawią się na antenie. "Zasygnalizowali swojemu pracodawcy"

Może zainteresuje Cię to: "M jak miłość": Jak przez 22 lata zmieniły się gwiazdy serialu

Przypominamy o: Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak przygotowuje się do świąt. Aktorka i jej mama przygotowały niesamowite dekoracje