Jest założycielką marki odzieżowej La Mania, która zachwyca swoją jakością. Choć początki kariery Joanny nie były tak łatwe, jak się teraz wydaje.

Swego czasu musiała uczyć się wszystkiego sama, mając trójkę dzieci, a podczas studiów próbowała też swoich sił w biznesie. Spała kilka godzin, ale dzięki temu zrozumiała zasady gry w biznesie.

Joanna Przetakiewicz jest żoną Rinke Rooyensa, któremu kiedyś się oświadczyła.

[quote author=""]Rinke był bardzo chory, leżał w szpitalu i miał chemioterapię, radioterapię i zachorował na zapalenie płuc. W związku z tym to był taki moment, że wszyscy z nim byliśmy. On był w ogóle bez kontaktu.

Joanna Przetakiewicz jest mamą trzech niesamowitych synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Rinke z kolei ma syna Rocha, dziś 24-latka, będącego owocem związku z wokalistką Kayah.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Joanna Przetakiewicz również odwiedziła mamę w drugi dzień świąt. Dom Marii Jaroszek, matki bizneswoman, jest gustownie urządzony.

Joanna Przetakiewicz odwiedziła mamę, a na zdjęciu widać jak dobrze się razem bawią, prowadzą ciekawą rozmowę w otoczeniu psów. Kobiety są uśmiechnięte, co świadczy o dobrym nastroju.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opublikowała świąteczne zdjęcie. "Nie możemy się doczekać"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyjechali na święta do ciepłych krajów. "Oby ten czas był wyjątkowy"

Przypominamy o: Zdjęcie Lewego na początku jego kariery, zanim stał się wielką gwiazdą. "Prezentował się fantastycznie"