Ania podzieliła się ostatnio postem, w którym zajmuje się hiszpańskim tańcem, powoli oswajając się z tradycjami tego kraju.

Lubi przyrodę, muzykę, tańce, język.

Powoli wsiąkam w klimat hiszpańskiej muzyki i w katalońskie klimaty, które już kocham. Oczywiście, jeszcze duuuuuużo pracy przede mną. I know, I know! Ale takie wyzwania to ja uwielbiam! Nie przychodzi mi to łatwo, natomiast najważniejsze, że odkrywam nową pasję i…mężowi się podoba.

Ania przyznaje, że ona i Robert często zastępują się w kuchni. Nie mają z tym żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, Robert częściej jest tam kucharzem niż trenerem fitness.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Czasami ja gotuję, czasami Robert – zwłaszcza przedmeczowe wieczorne posiłki – naładowane węglowodanami. To jego rutyna – odpisała.

Tym razem, biorąc pod uwagę to, co gotuje piłkarz, możemy założyć, że jest to ryba w soli.

Czas gotowania – napisała Ania.

Ania nie pokazała finalnego dania, ale wygląda na to, że będzie to coś bardzo smacznego.

Pisaliśmy również o: Dominika Gwit opublikowała świąteczne zdjęcie. "Nie możemy się doczekać"

Może zainteresuje Cię to: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyjechali na święta do ciepłych krajów. "Oby ten czas był wyjątkowy"

Przypominamy o: Marcin Hakiel pokazał się fanom w eleganckiej stylizacji. Skupiony na koncercie córki tancerz nie zauważył jednego szczegółu