Nasza ulubiona aktorka i jej mąż Wojciechem Dunaszewskim z niecierpliwością oczekują na przyjście na świat ich dziecka, które już niedługo zaskoczy wszystkich.

Przyszła mama chętnie dzieli się szczegółami swojej ciąży, ale ma jedno zastrzeżenie — po narodzinach syna Dominika Gwit nie zamierza dzielić się zdjęciami dziecka. Aktorka woli zachować prywatność.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – przyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Skoro aktorka zdradziła już, że lekarze wyznaczyli termin porodu na początek stycznia, a połowa miesiąca już za nią, nie dziwi fakt, że fani martwią się, czy w rodzinie Gwit doszło już do radosnego wydarzenia.

Jeszcze czekamy. Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas Pozdrawiamy gorąco i życzymy pięknej niedzieli #ciąża #9miesiąc #możejużzakilkadni #czekamy #babyboy – napisała kilka dni temu.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Dominika Gwit odpowiedziała swoim ukochanym fanom i poprosiła o modlitwę.

Kochani, ja wiem, że czekacie, ale dajcie nam, proszę, jeszcze kilka dni. To już niedługo. Prosimy o kciuki, dobre myśli i modlitwę. Dam znać, nie zasypujcie mnie, proszę, pytaniami, „czy to już?”. Na milion procent dam znać, najprawdopodobniej już za kilka dni.

A kobieta dodała:

Całuję mocno i dziękuję, że tu ze mną jesteście. Dzidziorek też pozdrawia gorąco.

Dominika Gwit, screen Instagram
Dominika Gwit, screen Instagram
Dominika Gwit, screen Instagram

Cóż, będziemy musieli być cierpliwi i czekać na dzień X.

Pisaliśmy również o: Odeszła 54-letnia Lisa Marie Presley, jedyna córka króla rock and rolla, Elvisa Presleya

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel wprawiła fanów w osłupienie reakcją rodziców na swojego nietypowego ukochanego. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu