Nasza ulubiona aktorka i jej mąż Wojciechem Dunaszewskim z niecierpliwością oczekują na przyjście na świat ich dziecka, które już niedługo zaskoczy wszystkich.

Przyszła mama chętnie dzieli się szczegółami swojej ciąży, ale ma jedno zastrzeżenie — po narodzinach syna Dominika Gwit nie zamierza dzielić się zdjęciami dziecka. Aktorka woli zachować prywatność.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – przyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Skoro aktorka zdradziła już, że lekarze wyznaczyli termin porodu na początek stycznia, a połowa miesiąca już za nią, nie dziwi fakt, że fani martwią się, czy w rodzinie Gwit doszło już do radosnego wydarzenia.

Jeszcze czekamy. Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas Pozdrawiamy gorąco i życzymy pięknej niedzieli #ciąża #9miesiąc #możejużzakilkadni #czekamy #babyboy – napisała kilka dni temu.

Popularne wiadomości teraz

"Dokonałam kosztownych napraw w mieszkaniu, a mój mąż celowo wszystko psuje: może powinnam się z nim rozwieść"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

"Moja teściowa nie ma dość przypominania mi, jaką złą gospodynią jestem dla jej syna: „Nie można ci ufać z kotkiem”

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

Dominika Gwit odpowiedziała swoim ukochanym fanom i poprosiła o modlitwę.

Kochani, ja wiem, że czekacie, ale dajcie nam, proszę, jeszcze kilka dni. To już niedługo. Prosimy o kciuki, dobre myśli i modlitwę. Dam znać, nie zasypujcie mnie, proszę, pytaniami, „czy to już?”. Na milion procent dam znać, najprawdopodobniej już za kilka dni.

A kobieta dodała:

Całuję mocno i dziękuję, że tu ze mną jesteście. Dzidziorek też pozdrawia gorąco.

Dominika Gwit, screen Instagram
Dominika Gwit, screen Instagram
Dominika Gwit, screen Instagram

Cóż, będziemy musieli być cierpliwi i czekać na dzień X.

Pisaliśmy również o: Odeszła 54-letnia Lisa Marie Presley, jedyna córka króla rock and rolla, Elvisa Presleya

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel wprawiła fanów w osłupienie reakcją rodziców na swojego nietypowego ukochanego. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw

Przypominamy o: Mikołaj Roznerski również zabrał głos w sprawie swojego związku z Adrianą Kalską. Nie uniknął tematu ślubu