Paulina Smaszcz przez ponad 2 dekady była żoną Macieja Kurzajewskiego. W 2019 roku podjęli decyzję o rozwodzie. Po rozwodzie była żona powiedziała:

Maciek będzie zawsze ojcem moich dzieci i tak jak ja mam obowiązki wobec moich dzieci jako matka, to on ma obowiązki jako ojciec i tyle tylko od niego oczekuje. (…) Ma obowiązki wobec moich synów i rodziny, którą stworzył. Ponieważ nasze dzieci powołaliśmy świadomie i ja bardzo walczyłam, żeby zostać mamą, i chce, żeby zostało to uszanowane przez szacunek do naszych dzieci – powiedziała w rozmowie z Radiem PRL.

Maciej Kurzajewski od ponad tygodnia obchodzi swoje 50. urodziny. Najpierw w Warszawie z rodziną, potem w Jordanii z Kasią Cichopek, a teraz z kolegami i rodziną w domu.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informtaor.

Maciej Kurzajewski otrzymał również gratulacje od byłej żony, Paulina Smaszcz.

Popularne wiadomości teraz

Marta urodziła dziewczynkę i chłopca, a kiedy została wypisana, przyniesiono do niej dwie dziewczynki

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50 tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza.

Paulina Smaszcz dołączyła swoje gratulacje do gratulacji synów, a nawet partnera.

Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina – szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera.

Nie zabrakło komentarzy z tej okazji:

Szkoda mi tego faceta… Ciagle jątrzenie , wywlekanie zdjęć i chore akcje… Życzenia z podtekstami… O matko, przesada. Niech już da im Pani spokój. Jak nie ma innej możliwości to po co na siłę? Po co składać życzenia komuś kto ich nie chce? Tyle mowi Pani o zdrowiu psychicznym, udziela porad a sama popełnia podstawowy psychologiczny błąd. Smutno się na to patrzy. Słabe. Bardzo słabe.

Wspaniale Pani pokazuje jak nie powinna zachowywać się dumna kobieta z klasą.

A co wy myślicie, czy była żona postąpiła słusznie?

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek nie ukrywała swoich uczuć, gdy gratulowała Maciejowi Kurzajewskiemu z okazji jego urodzin. Co na to Marcin Hakiel

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski publicznie wyznał miłość Kasi Cichopek. Małżeństwo jest już blisko

Przypominamy o: Joanna Opozda nie jest sama w opiece nad synem. Kto jeszcze jest w to zaangażowany? Czy aktorka nie jest już sama