Marcin Hakiel i tak musiał to zobaczyć i z pewnością zareagował na tę wiadomość.

Kasia Cichopek przygotowała dla swojego ukochanego wiele niespodzianek z okazji jego rocznicy.

Najpierw uroczysta kolacja z rodziną, potem romantyczny wyjazd do Jordanii, a następnie przywitanie w Pytaniu na śniadanie.

@maciejkurzajewski Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku 😉 Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy! Dziękuję wszystkim za życzenia dla Maćka, a zwłaszcza @margorka @sylwiadekiert i @paciorkowskimichal za pomoc. #birthday #birthdayboy #50 – napisała Kasia Cichopek.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

"Moja pierwsza żona była zapaloną gospodynią domową, wszystko miała zaplanowane: nie mogłem tego znieść i poszedłem do Lary"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Następnie Maciej Kurzajewski publicznie wyznał Kasi miłość.

Kochani, bardzo Wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia… Dostałem od Was wspaniały prezent! Kasiu @katarzynacichopek kocham Cię! @margorka & @jacekcichopek Was też kocham i bardzo dziękuję! – napisał.

Jak Marcin Hakiel zareagował na publiczne świętowanie 50. urodzin Macieja Kurzajewskiego?

Były mąż Kasi w żaden sposób nie zareagował na tak aktywne publiczne życie miłosne swojej byłej żony. Jest zajęty swoimi dziećmi i pracą. Świadczą o tym jego media społecznościowe.

screen Instagram
screen Instagram
screen Instagram

Pisaliśmy również o: Edyta Górniak utarła nosa internautom. Piosenkarka natychmiast zareagowała na komentarz dotyczący jej syna

Może zainteresuje Cię to: Młodsza córka Jurka Owsiaka zmieniła się nie do poznania: co robi 34-letnia Ewa i gdzie jest jej starsza siostra Aleksandra

Przypominamy o: Gorąca relacja Cichopek i Kurzajewskiego została nagrana na wideo. Było bardzo HOT