Szukają już wspólnego mieszkania i myślą o sformalizowaniu swojego związku.

Nie prędzej para świętowała 50. urodziny dziennikarza, niż gruchnęła wiadomość.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informator.

Cichopek i Kurzajewski pojechali razem do Jordanii, gdzie świetnie się bawili i zapewne snuli plany na wspólną przyszłość.

Popularne wiadomości teraz

Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Historia z życia wzięta. "Mam 80 lat i chcę żyć dla siebie". Dzieci nie spodziewały się takiego obrotu sprawy

Msza w intencji żony Dawida Kubackiego. Biskup przekazał pilne wieści z ambony. "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Urodzinowa impreza prezenterki Pytania na śniadanie była bardzo huczna. Najpierw gratulowali mu koledzy, a potem Kasia zaskoczyła go kolacją w restauracji z rodziną.

Po niedzielnym programie rodziny zakochanych oraz oni sami spotkali się w restauracji na uroczystym obiedzie – zdradził Super Express.

O ich zaręczynach zrobiło się głośno w przeddzień świąt.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówił nam informator.

Para planuje wspólne zamieszkanie i szuka odpowiedniego lokum, aby móc prowadzić przytulne życie. Najprawdopodobniej matka Mački zamieszka z nimi, gdyż wymaga stałej opieki.

Szukają domu w lokalizacji, która zapewni dzieciom szybki dojazd do szkoły. Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest najlepsza, ceny są coraz wyższe, ale wierzą, że uda im się coś znaleźć w rozsądnej cenie jeszcze przed ślubem. Pani Teresa choruje, a Maciek nie chce zostawiać jej samej. Seniorka traktuje Kasię jak córkę, polubiła także przyszywane wnuki. Cieszy się, że po rozwodzie z Pauliną jej syn znalazł tak wspaniałą kobietę – zdradza informator Super Expressu.

Informator opisał relacje między dziećmi pary:

Kasia i Maciej budują rodzinne więzi. Dzieci aktorki polubiły jej nowego partnera, spędzają razem czas. Podobnie synowie Maćka. Oni także darzą sympatią jego nową ukochaną – przekazał Super Express.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski publicznie wyznał miłość Kasi Cichopek. Małżeństwo jest już blisko

Przypominamy o: Joanna Opozda nie jest sama w opiece nad synem. Kto jeszcze jest w to zaangażowany? Czy aktorka nie jest już sama