Para ogłosiła swój związek jeszcze jesienią, co wprawiło w osłupienie wszystkich widzów Pytania na śniadanie.

Ostatnio aktorka przygotowała na urodziny dziennikarza niespodziankę, która go zaskoczyła.

@maciejkurzajewski Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku. Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy! Dziękuję wszystkim za życzenia dla Maćka, a zwłaszcza @margorka @sylwiadekiert i @paciorkowskimichal za pomoc. #birthday #birthdayboy #50 – napisała w opisie materiału.

Gdy tylko Maciej to zobaczył, był mile zaskoczony, a nawet wybuchł łzami.

Popularne wiadomości teraz

"Czuję się oszukana po przybyciu gości: Robisz ludziom dobrze, a oni to dobrze wykorzystają"

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

Kochani, bardzo Wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia… Dostałem od Was wspaniały prezent! Kasiu @katarzynacichopek kocham Cię! @margorka & @jacekcichopek Was też kocham i bardzo dziękuję! – skomentował to, co zrobili dla niego bliscy.

Wracając do pytania, kto przedstawił tę parę i dał pierwszy impuls do związku, okazuje się, że jest to Jacek Kurski. Jego żona potwierdziła tę informację.

Maciej to najlepszy obecnie na antenie dziennikarz sportowy, z przepięknym głosem, ciepłym uśmiechem i perfekcyjną dykcją. Byłam przeszczęśliwa (wtedy jeszcze jako widz), kiedy mój mąż zdecydował, że Maciek poprowadzi „Pytanie na śniadanie”, a jak świetnie się z nim pracuje, przekonałam się, gdy zostałam szefową tego programu. Maciek to profesjonalny dziennikarz, błysk i inteligencja. Życzę mu tylko pięknych chwil w życiu – powiedziała dziennikarzom tabloidu.

screen YT
screen YT
screen YT

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Może zainteresuje Cię to: Szop pracz stał się gwiazdą internetu, czołgając się po suficie jak James Bond

Przypominamy o: Joanna Opozda nie jest sama w opiece nad synem. Kto jeszcze jest w to zaangażowany? Czy aktorka nie jest już sama