W dzisiejszych czasach gwiazdy są w stanie zarobić więcej pieniędzy dzięki dobrodziejstwom mediów społecznościowych.

Na przykład Krzysztof Ibisz za post na Instagramie otrzymuje sporą sumę pieniędzy. Nie jest to jednak tak znacząca kwota, jaką otrzymała np. Małgorzata Rozenek.

Okazuje się, że Krzysztof Ibisz za 1 post w mediach społecznościowych otrzymuje 20 tysięcy złotych. Są jednak gwiazdy polskiego showbiznesu, które za 1 post otrzymują niesamowite kwoty.

Kuba Wojewódzki może dostać nawet 400 tys. zł za 1 post. Co o tym sądzisz? Gwiazdy takie jak Robert Lewandowski - 380 tysięcy, a Małgorzata Rozenek - 100 tysięcy.

Przy okazji Krzysztof Ibisz niedawno został ojcem trzeciego syna, Borysa. Ojciec jest bardzo zadowolony z nowego potomka, ale wciąż marzy o córce.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest… Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał – powiedział w podcaście Damiana Michałowskiego.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili romantyczny wieczór w domu. Para przygotowała dla siebie niespodziankę

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson nagle zaczęła mówić o Zbigniewie Zamachowskim z innej strony. "Patrzę na to w ten sposób"

Przypominamy o: Dominika Gwit zaapelowała do obcych ludzi: „Następnym razem wezmę kija i ich pogonię”