W dzisiejszych czasach gwiazdy są w stanie zarobić więcej pieniędzy dzięki dobrodziejstwom mediów społecznościowych.

Na przykład Krzysztof Ibisz za post na Instagramie otrzymuje sporą sumę pieniędzy. Nie jest to jednak tak znacząca kwota, jaką otrzymała np. Małgorzata Rozenek.

Okazuje się, że Krzysztof Ibisz za 1 post w mediach społecznościowych otrzymuje 20 tysięcy złotych. Są jednak gwiazdy polskiego showbiznesu, które za 1 post otrzymują niesamowite kwoty.

Kuba Wojewódzki może dostać nawet 400 tys. zł za 1 post. Co o tym sądzisz? Gwiazdy takie jak Robert Lewandowski - 380 tysięcy, a Małgorzata Rozenek - 100 tysięcy.

Przy okazji Krzysztof Ibisz niedawno został ojcem trzeciego syna, Borysa. Ojciec jest bardzo zadowolony z nowego potomka, ale wciąż marzy o córce.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jeszcze ono jest… Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał – powiedział w podcaście Damiana Michałowskiego.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili romantyczny wieczór w domu. Para przygotowała dla siebie niespodziankę

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson nagle zaczęła mówić o Zbigniewie Zamachowskim z innej strony. "Patrzę na to w ten sposób"

Przypominamy o: Dominika Gwit zaapelowała do obcych ludzi: „Następnym razem wezmę kija i ich pogonię”