O związku pary wiadomo już od kilku miesięcy. Po tym, jak zaczęli pojawiać się razem publicznie, cała uwaga dziennikarzy skupiła się na nich.

Wszyscy myśleli, że to niemożliwe, aby doszło do romansu między kolegami z pracy, ale to rzeczywistość, a Kasia i Maciej robią wszystko, aby jak najszybciej zalegalizować swój związek. Prezenter telewizyjny niedawno wypowiedział się na temat swojego zbliżającego się ślubu.

Jeśli takie rozmowy się odbywają, albo miały by się odbywać, to cudownie, że one odbywają się między nami, czy między osobami, które są tym żywo zainteresowane i są bohaterami tego przedsięwzięcia i cudownie, że tak może zostać. To jest coś, co możemy zostawić i zostawiamy dla siebie i naszych najbliższych. Chcemy się w przyszłości tym bardzo cieszyć. To jest coś radosnego i coś, co daje dodatkową energię.

Dzieci Macieja już dorosły i są zajęte układaniem sobie życia, ale dzieci aktorki, 3-letni Adam i 9-letnia Helenka, spędzają trochę czasu z matką i ojcem i widać, że Maciej Kurzajewski w jakiś sposób angażuje się w wychowanie dzieci Kasi.

Jak dowiedział się Super Express dzieci bardzo polubiły jej nowego partnera i świetnie czują się w jego towarzystwie – informuje tabloid.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

O dobrych relacjach z dziećmi aktorki świadczy również fakt, że wszyscy razem pojechali na ferie we Włoszech. Świadczą o tym ich wspólne zdjęcia.

Kasia Cichopek, screen Instagram
Kasia Cichopek, screen Instagram
Kasia Cichopek, screen Instagram

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek nieustannie pracuje nad swoim wyglądem. Czyżby chodziło o ślub

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz po raz kolejny znalazła się w centrum skandalu. Tym razem chodzi o jej starszego syna

Przypominamy o: Joanna Opozda pokazuje, jak świętuje pierwsze urodziny swojego synka. "Nie każda samotna mama ma takie możliwości"