Dagmara Kaźmierska to jedna z najjaśniejszych przedstawicielek polskiego show-biznesu. Sławę zdobyła dzięki udziałowi w Królowych życia.

Gwiazda często opowiada w mediach społecznościowych o zabiegach kosmetycznych, którym się poddała. Ostatnio opowiedziała o depilacji swoich "kłopotliwych miejsc".

Kolejny zabieg. Depilacja laserowa. Naprawdę w kłopotliwych miejscach… Bardzo, dziewczyny, w kłopotliwych… Nie ma (po depilacji) śladu. Nie martwimy się później. To jest najważniejsze, że nie boli TAM. Wiecie gdzie… – mówiła ze szczegółami, dodając: Skóra nie lubi golenia, szarpania woskiem, a tutaj nic nie boli i jest gładziuteńkie jak jedwab.

Dagmara Kaźmierska wydała pierwszy tom swojej autobiografii, w której opowiada o szczegółach swojego życia, a nawet o kryminalnej przeszłości.

Spotkałam tam różne kobiety. Na ogół były w porządku. „Żyj i daj żyć innym”, to zasada, która w pudle ułatwia funkcjonowanie bardziej niż gdziekolwiek indziej. Do więzienia trafiają osoby, o których nawet przez sekundę nie pomyłabyś, że mogą się tam znaleźć. Nie tylko patologia. Także panie z tzw. wyższych sfer, na przykład pani prezes banku, dyrektor, prawniczka czy księgowa. Przestępstwa popełniają też normalni ludzie – lekarze, posłowie, dziewczyny z dobrych domów. Dlatego zawsze powtarzam – nie wyrzekaj się nigdy więzienia ani szpitala, bo nie wiadomo, czy kiedyś tam nie trafisz – rozpisała się.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Ostatnio gwiazda serialu nieco przestraszyła swoich fanów. Faktem jest, że odwiedziła fryzjera i zdecydowała się na drastyczne zmiany.

Właśnie obcinamy włosy „na jeża”. No! – wycedziła do kamery.

Dagmara Kaźmierska poważnie myśli o świecie mody.

Wypuściłam kolekcję dresów, sukienka, którą mam na sobie jest mojego projektu. Idę troszeczkę w ciuchy, coś już zaczynam. Troszeczkę, bo nie mam na to czasu – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz swojej ukochanej. Dominika jest prawdziwą pięknością

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz znów świętuje swoje urodziny. "Oficjalnie rozpoczęłam drugą połowę życia"

Przypominamy o: Krzysztof Ibisz, idąc za przykładem Michała Wiśniewskiego, zaczął przyglądać się obrączkom ślubnym. "Mega cool"