Para niedawno wróciła z Włoch, gdzie z dziećmi Katarzyny świetnie bawiła się na nartach.

Po powrocie do Polski Maciej ogłosił, że został dziadkiem.

"Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!!" - nie krył radości Kurzajewski.

Również tego samego dnia pojawiła się informacja, że ukochana Macieja Kurzajewskiego ogłosiła, że show "You Can Dance. Nowa generacja" będzie emitowane w TVP.

Popularne wiadomości teraz

Abp Jędraszewski sięga po wsparcie z nieba dla żony Dawida Kubackiego. "Cały Kościół krakowski ogarnia Was modlitwą"

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

W kim była zakochana Joanna Opozda, zanim poznała Antka Królikowskiego? Było o włos od ślubu

Prezenter był więc tego dnia bardzo szczęśliwy.

Maciej Kurzajewski o swojej podwójnej radości mówił w wywiadzie po odebraniu przez niego i jego partnerkę nagrody.

"Jestem z nich dumny i bardzo się cieszę, że zostałem dziś dziadkiem. To rzeczywiście jest wyjątkowy dzień, którego nigdy nie zapomnę, a ten dzień rozpoczął się bardzo dobrze o tej informacji, że urodziła się moja wnuczka, kończy się nagrodą, a po drodze były jeszcze medale naszych polskich sportowców. To był doskonały piątek" - powiedział Kurzajewski.

Najważniejsze, co powiedział o swojej wnuczce, to że marzy o tym, by wychować ją na prawdziwego człowieka z właściwymi wartościami w życiu.

"Myślę, że podstawowa wartość to, to, aby być dobrym człowiekiem. Nikomu nie robić krzywdy i to jest najlepsze, co możemy dać światu. Żyć swoim życiem, starać się robić to jak najlepiej, tak, by nikomu nie robić przykrości i by nikt nie cierpiał z naszego powodu. Reszta jest tylko dodatkiem do tego, że staramy się dążyć do tej doskonałości bycia dobrym w życiu" - zdradził.

Kasia oczywiście też cieszyła się z powiększenia rodziny swojego ukochanego. Jakżeby inaczej?

"Maciej jest przeszczęśliwy, zresztą jak my wszyscy. To jest zawsze ogromne szczęście, jak rodzi się dziecko. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i wszystkim. Nie ma nic piękniejszego. Naprawdę to jest piękny dzień. Mamy dziś parę powodów do świętowania, ale ten najważniejszy pojawił się dzisiaj nad ranem" - dodała.

Pisaliśmy również o: Lara Gessler zamieściła zdjęcie w nietypowym stroju, na którym pokazała zbyt wiele. „Chwilowo mi rozum odjęło”

Może zainteresuje Cię to: Ola Kwaśniewska w nietypowy sposób pogratulowała Natalii Kukulskiej z okazji urodzin. Piosenkarka natychmiast zareagowała

Przypominamy o: Najstarsza córka Wiśniewskiego wyrosła na prawdziwą piękność. Do kogo jest podobna Fabienne