Gwiazda polskiego show-biznesu powiedziała, że z jej mężem dzieje się obecnie coś dziwnego. Przechodzi on najwyraźniej jakiś wyjątkowo trudny okres w swoim życiu, w którym dokonuje zmian we własnym życiu.

Mój mąż ostatnio bardzo zmienił swój tryb życia. Śmieje się, że przychodzi kryzys, tak jak często się mówi, gdy mężczyźni w średnim wieku mają potrzebę odnowy. Mój Jack jest chyba teraz na takim etapie, ale w dobrym sensie.

Na początek mąż Idy Nowakowskiej zabrał się za dietę i wszelkiego rodzaju pokusy.

Bardzo go w tym wspieram, bo zaczął się bardzo dobrze odżywiać. Przez miesiąc nawet łyka alkoholu nie wypił, nie jadł niczego słodkiego.

W jednym z wywiadów prezenterka telewizyjna na pytanie, czy mąż jej zazdrości, odpowiedziała, że czasami tak myśli. Jest jednak "dziwnym" jak ona, więc wszystko jest w porządku.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Ibisz opowiedziała o swoich planach związanych z drugim dzieckiem. Czy żona Krzysztofa planuje spełnić jego marzenia o córce

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Dawid Kubacki otrzymał niespodziewaną wiadomość od Adama Małysza. Jaka była jej treść

Sensacyjne wiadomości o Grażynie Torbickiej i Adamie Torbickim. Co dzieje się w 42-letnim małżeństwie gwiazdy i uznanego kardiologa

Nie wiem. Sama jestem ciekawa. Czasami jest zazdrosny, czasami nie. On jest dziwny. Ma swój świat. Ja jestem dziwna, on jest dziwny, jesteśmy razem dziwni. Tak się dobraliśmy.

Pisaliśmy również o: Dagmara Kaźmierska powiedziała za dużo. Gwiazda "Królowych życia" wybrała już imiona dla swojej wnuczki. Conan może nie być zachwycony

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit pokazała zgrabne nogi i doskonałą figurę po porodzie. „Wyglądasz jak milion dolców”

Przypominamy o: Kamil Stoch planuje zakończyć karierę? Adam Małysz nie wytrzymał i odpowiedział na plotki