Dariusz Krupa i Edyta Górniak byli w związku przez 4 lata, ale nigdy nie zbudowali silnego małżeństwa.

Ich związek był jednym z najgorętszych tematów w mediach i wśród fanów, a ich rozstanie również wzbudziło wiele emocji.

Po tym jak w 2020 roku Dariusz Krupa wyszedł z więzienia i stworzył związek z nową kobietą, teraz spodziewają się swojego pierwszego dziecka — Stefana.

Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość. Stefan, bo tak ma na imię nasz syn, jest pogodnym i zdrowym dzieckiem. Pod koniec marca skończy roczek. On i Martyna dają mi teraz siłę. Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz, chcę przekuć w coś dobrego i cudownego – wyjawił w rozmowie z Faktem.

W rozmowie z gazetą twierdzi jednak, że zamierza ponownie nawiązać kontakt z synem.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

To bardzo trudny temat, rozumiem, że Allan musiał bardzo to przeżyć, był chłopcem. Rozumiem, że może być na mnie zły, a nawet wściekły. Zadzwoniłem jednak i powiedziałem mu, że jestem, że go bardzo kocham i czekam, aż będzie gotów na rozmowę lub spotkanie – powiedział Dariusz Faktowi. Muszę być cierpliwy, dziś to już mężczyzna, nie mogę mu niczego nakazać. Oprócz czekania, nic więcej nie mogę zrobić – dodał.

Allan Krupa ma inne zdanie i uważa, że jego ojciec realizuje egoistyczne cele, w tym poprawę swojej pozycji w społeczeństwie.

Wiedziałem, że nie jest to próba kontaktu, bo on bardzo dobrze wie, na jakich warunkach możemy w ogóle pomyśleć o rozmowie, tylko jakaś żałosna próba poprawienia swojego wizerunku. W każdym razie próba nieudana. Jedyne, co zrobił, to ponownie przypomniał o sobie i o tym, co zrobił w przeszłości – ocenił 18-latek.

Allan Krupa zaprzecza też plotkom o rozmowie telefonicznej z ojcem.

Nie wyglądała, bo nigdy się nie odbyła. Ostatni raz miałem z nim chwilowy kontakt na Instagramie jakiś rok temu, gdzie uświadomiłem go, co dokładnie ma zrobić, zanim w ogóle przyjdzie mi do głowy z nim rozmawiać – dodał rozmówca gazety.

Syn słynnego piosenkarza powiedział, że nie ma zamiaru wznawiać relacji z ojcem i wstydzi się go.

Nie chcę mieć nic wspólnego z tym człowiekiem, bo się go masakrycznie wstydzę i postawiłem mu warunki naszego ewentualnego kontaktu, których po dziś dzień nie spełnił w najmniejszym stopniu – szczerze powiedział.

Allan nie potrzebuje niczyjej aprobaty i nauczył się podejmować samodzielne decyzje, nawet jeśli nie są one do końca popularne.

W tym konkretnym temacie mama nie musi mnie wspierać, bo wie, że oboje jesteśmy tysiąc lat świetlnych od tego człowieka – zauważył.

Pisaliśmy również o: 50-letnia Kasia Sokołowska podzieliła się dobrą wiadomością o swoim synu. Duże zmiany w życiu Ivo

Może zainteresuje Cię to: Nostalgiczne ujęcia z przeszłości. Justyna Żyła uśmiechnięta i wtulona w skoczka, łączy ich specjalna więź

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor jest prawdziwym wsparciem dla swojej 90-letniej mamy. „Mama nauczyła mnie, że kobieta musi być niezależna, samodzielna”