Piotr Żyła to polski skoczek narciarski, mistrz świata w drużynie oraz medalista olimpijski w tej samej konkurencji.

W sezonie 2008/2009 Piotr Żyła zadebiutował w Pucharze Świata. W kolejnych latach regularnie startował w tych zawodach, notując coraz lepsze wyniki.

W 2013 roku zdobył swoje pierwsze podium w konkursie indywidualnym, zajmując trzecie miejsce w Sapporo. Rok później wygrał zawody drużynowe w Falun.

Piotr Żyła to znany polski skoczek narciarski, który zyskał rozgłos dzięki swoim sukcesom na arenie międzynarodowej.

Jednak poza sportem, zawodnik ten prowadzi również interesujące życie prywatne. W ostatnim czasie media zaczęły spekulować na temat jego związku z Marceliną Ziętek.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Para stara się utrzymać swoje życie prywatne z dala od mediów, jednak fani nieustannie śledzą ich poczynania i próbują wyciągać wnioski na temat ich związku.

W ostatnim czasie na Instagramie Marceliny pojawiło się wiele zdjęć, na których pojawił się także Piotr Żyła. Widoczni są na nich razem podczas wakacji, a także na różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach kulturalnych. Co ciekawe, para również chętnie udostępnia sobie nawzajem zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Ostatnio poświęciła post swojemu ukochanemu.

Post ten został zainspirowany świętem Dnia Mężczyzny. Dziewczyna nie ukrywa, że z Piotrem stała się naprawdę szczęśliwa.

- Wszystkiego Najlepszego Panowie. Kobiety przez cały rok w blokach startowych, żeby o Was dbać, spełniać Wasze marzenia i żeby być dla Was najlepszą wersją siebie. Staram się jak mogę dla Mojego Mężczyzny - napisała Marcelina Zietek na mediach społecznościowych.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz o pożyciu z nowym partnerem. Słowa dziennikarki na pytanie fanki to petarda. "Rozczaruję twoje oczekiwania"

Może zainteresuje Cię to: Martyna Wojciechowska świętuje ważną datę. Wymowny pocałunek na Instagramie wzbudził poruszenie w sieci

Przypominamy o: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś biorą ślub. Para podzieliła się szczegółami nadchodzącego wydarzenia