Para pobrała się w 2019 roku i od tego czasu jest razem szczęśliwą rodziną.

Marta jest żoną jednego z najlepszych skoczków narciarskich na świecie, Dawida Kubackiego. Dawid jest zwycięzcą Pucharu Świata w sezonie 2019/2020, a także zdobywcą złotego medalu w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w narciarstwie klasycznym w 2017 roku oraz na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku.

Marta jest bardzo zaangażowana w życie swojego męża i towarzyszy mu na każdym kroku. Często towarzyszy mu na zawodach i zawsze kibicuje mu z trybun. Para często publikuje swoje wspólne zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami swoim życiem prywatnym.

Marta Kubacka jest także aktywna na polu charytatywnym. Wspólnie z Dawidem założyła Fundację "Dawid Kubacki — Skok w lepszą przyszłość", której celem jest wspieranie młodych ludzi w rozwoju i zdobywaniu umiejętności sportowych oraz edukacyjnych.

Marta jest także wielką miłośniczką podróży. Wraz z mężem odwiedziła już wiele krajów na całym świecie, a na ich profilach w mediach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć z egzotycznych miejsc.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Marta Kubacka również może pochwalić się sportową przeszłością.

Przygodę z szermierką zaczęłam w wieku 10 lat. (...) Jako starsza zawodniczka startowałam w mistrzostwach Śląska, potem w mistrzostwach Polski, później trafiłam do kadry makroregionu, do kadry Śląska i w końcu do kadry Polski. Jako reprezentantka naszego kraju jeździłam na różne Puchary Świata, także na mistrzostwa Europy – nie powiem, żebym odnosiła tam jakieś większe sukcesy, jednak traktowałam ten sport poważnie - opowiadała.

Para poznała się na studiach i od tego czasu zbudowała silną więź.

Poznaliśmy się na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Oboje tam studiowaliśmy. Zresztą ten sam kierunek - wychowanie fizyczne. To była wiosna. Spotkaliśmy się, kiedy Dawid przyjechał w końcu na zajęcia po sezonie. Zaiskrzyło między nami. Bardzo często przyjeżdżałam też do Zakopanego - opowiadała Marta Kubacka w rozmowie z Onetem.

Pisaliśmy również o: Kasia Warnke ma nowego partnera. "Udawali, że się nie znają"

Może zainteresuje Cię to: Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o swoim stosunku do obecności syna na Oscarach. Aktorka pęka z dumy

Przypominamy o: Kinga Rusin w tym roku nie pojechała na galę Oscarów. Ale za to gościła w innym miejscu