Specjalistka od spraw sercowych nie mogła opanować złości na zachowanie mężczyzn, którzy po opuszczeniu rodziny wchodzą w nowe związki i odniosła to do Katarzyny Cichopek.

- Jeśli doszło do rozstania i macie tylko opowieści z jego strony, że ona okropna, dzieci okropne, ona alkoholiczka, roszczeniowa, głupia, bezczelna, a słyszę straszne rzeczy, które mężczyźni mówią o tych swoich byłych kobietach. Jeśli macie tylko taki jednostronny przekaz, to pytanie, jakie powinno się sobie zadać... To, dlaczego on był z nią 5, 10, 20 lat. Skąd się wzięły ich dzieci. Jeśli macie tylko jednostronny komunikat, to bądźcie czujne, warto spotkać się z drugą stroną - stwierdziła Paulina Smaszcz.

Paulina przekonuje również, że przy próbie wejścia w nowy związek pamięć o poprzednim życiu często traci znaczenie, a nawet dyskredytuje kobietę, która pozostała w przeszłości.

Dzieje się tak nawet wtedy, gdy jest ona gotowa zapomnieć o przeszłości na rzecz pamiętania i patrzenia w przyszłość.

- Możecie nie szanować poprzedniej żony, partnerki swojego faceta, ale nie macie niszczyć ich przeszłości i niszczyć tej kobiety. Nie iść razem z nim w kłamstwa, wyimaginowane historie i budowaniu waszego życia na kłamstwie. Znam mnóstwo takich kobiet, które myślały, że z nimi będzie inaczej, że z nią to on inaczej się będzie zachowywał, inaczej zbuduje życie. Później okazywało się, że jest tą kolejną i spotykało ją dokładnie to samo - dodała przekonująco była żona Macieja Kurzajewskiego.

Popularne wiadomości teraz

Izabella Scorupco w tym roku skończy 53 lata. Jak gwiazda "Ogniem i mieczem" zmieniła się na przestrzeni lat

Historia miłości Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Colin Farrell opowiedział coś o swoim synu. Czego wstydzi się Henry? "Proszę cię, tato"

Dominika Gwit ogłosiła bardzo radosną nowinę. "Już mogę zdradzić Wam tajemnicę"

Pisaliśmy również o: 17-letni Julian odciął się od Pauliny Smaszcz. Chłopak podjął bardzo trudną decyzję

Może zainteresuje Cię to: Anna Jantar była jedną z największych gwiazd Polski. W ostatnim dniu życia piosenkarka miała przy sobie list od męża. Jego treść chwyta za gardło

Przypominamy o: Antek Królikowski wybrał się na spacer ze swoją dziewczyną. Iza może pochwalić się doskonałą figurą