Ma szansę spełnić się w życiu w towarzystwie ukochanego męża. Niedawno wybrali się na wakacje.

Mimo że od ich ślubu minęło już trochę czasu, para nie ukrywa, że ich miłość jest wciąż bardzo żywa.

Na swoim Instagramie dziewczyna często zamieszcza zdjęcia, na których można zobaczyć, jak żyje córka sportowca.

Tym razem wybrali się na wakacje do Dubaju i Abu Zabi. W opisie pod zdjęciem podzieliła się emocjami, które ją ogarniają.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

"Abu Dhabi. Jeszcze pół wieku temu mała wioska. Teraz wielkie miasto… Chociaż jest stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich, to nie zyskało aż tak dużej popularności jak Dubaj. Czy warto zobaczyć? Jak najbardziej! Dubaj zachwycił nas nowoczesnością i czystością, Abu Dhabi jest inne.. bardziej Arabskie.. Nie ma tutaj zbyt wielu atrakcji turystycznych, ale te najsłynniejsze robią ogromne wrażenie" - czytamy w relacji Karoliny Małysz.

Pisaliśmy również o: Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, jak wyglądają wnętrza ich luksusowego domu. "Ale jestem dumna Kochanie"

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie odpuszczą Paulinie Smaszcz. Sprawa nabiera tempa. "Nie boimy się wyzwań"

Przypominamy o: Alicja Bachleda-Curuś w tym roku będzie obchodzić swoje 40. urodziny. Jak wyglądała, gdy zaczynała karierę