Przy okazji kobieta poruszyła bardzo ważny temat — temat dzieci.

Edward Miszczak jest o 25 lat starszy od swojej wybranki. Anna Cieślak wypowiedziała się kiedyś na temat bezdzietności:

Cieszę się, jak moje koleżanki zachodzą w ciążę, rodzą dzieci, ale ja mam inną konstrukcję psychofizyczną - zaznacza w rozmowie ze "Zwierciadłem". Postanowiłam realizować się w zawodzie aktorki, bardzo dużo czasu spędzam w pracy, to mój wybór, tak mnie poprowadziło życie. Nie cierpię z tego powodu - zapewniła.

Jednocześnie Anna Cieślak jest otoczona dziećmi, co wnosi do jej życia wiele przyjemnych emocji.

Naokoło siebie mam dużo dzieci: chrześniaka, którego bardzo kocham, wnuczki i wnuka mojego męża, dzieci moich koleżanek - wymienia, przekonując, że to jej wystarcza: Niewielu ludzi przyjmuje taki wybór kobiet, uważają, że to jakaś forma degradacji.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Aktorka przypisała też sytuację z dziećmi dużo starszemu od niej mężowi, jakby zdając sobie sprawę, że są okoliczności, na które nie ma się wpływu.

(...) A w dodatku, jak się ma męża starszego o 25 lat, to już z taką kobietą coś musi być nie tak. Ludzie piszą, że popełniam błąd, że co ja wyprawiam, że gdybym miała taką córkę, to bym się jej wstydziła. Kiedyś wiele nocy przepłakałam, teraz to mnie w ogóle nie dotyka. Smutne jest tylko to, że hejtują głównie kobiety - dzieli się swoimi doświadczeniami Ania.

Pisaliśmy również o: Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, jak wyglądają wnętrza ich luksusowego domu. "Ale jestem dumna Kochanie"

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie odpuszczą Paulinie Smaszcz. Sprawa nabiera tempa. "Nie boimy się wyzwań"

Przypominamy o: Alicja Bachleda-Curuś w tym roku będzie obchodzić swoje 40. urodziny. Jak wyglądała, gdy zaczynała karierę