Przy okazji kobieta poruszyła bardzo ważny temat — temat dzieci.

Edward Miszczak jest o 25 lat starszy od swojej wybranki. Anna Cieślak wypowiedziała się kiedyś na temat bezdzietności:

Cieszę się, jak moje koleżanki zachodzą w ciążę, rodzą dzieci, ale ja mam inną konstrukcję psychofizyczną - zaznacza w rozmowie ze "Zwierciadłem". Postanowiłam realizować się w zawodzie aktorki, bardzo dużo czasu spędzam w pracy, to mój wybór, tak mnie poprowadziło życie. Nie cierpię z tego powodu - zapewniła.

Jednocześnie Anna Cieślak jest otoczona dziećmi, co wnosi do jej życia wiele przyjemnych emocji.

Naokoło siebie mam dużo dzieci: chrześniaka, którego bardzo kocham, wnuczki i wnuka mojego męża, dzieci moich koleżanek - wymienia, przekonując, że to jej wystarcza: Niewielu ludzi przyjmuje taki wybór kobiet, uważają, że to jakaś forma degradacji.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Aktorka przypisała też sytuację z dziećmi dużo starszemu od niej mężowi, jakby zdając sobie sprawę, że są okoliczności, na które nie ma się wpływu.

(...) A w dodatku, jak się ma męża starszego o 25 lat, to już z taką kobietą coś musi być nie tak. Ludzie piszą, że popełniam błąd, że co ja wyprawiam, że gdybym miała taką córkę, to bym się jej wstydziła. Kiedyś wiele nocy przepłakałam, teraz to mnie w ogóle nie dotyka. Smutne jest tylko to, że hejtują głównie kobiety - dzieli się swoimi doświadczeniami Ania.

Pisaliśmy również o: Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, jak wyglądają wnętrza ich luksusowego domu. "Ale jestem dumna Kochanie"

Może zainteresuje Cię to: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie odpuszczą Paulinie Smaszcz. Sprawa nabiera tempa. "Nie boimy się wyzwań"

Przypominamy o: Alicja Bachleda-Curuś w tym roku będzie obchodzić swoje 40. urodziny. Jak wyglądała, gdy zaczynała karierę