Jednak nagle i niespodziewanie dla wszystkich, zakochani przeprowadzili się na wieś. O tym stało się głośno niedawno.

Media postanowiły dowiedzieć się o planach Grażyny i Adama, które radykalnie zmienili.

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są razem od ponad 4 dekad. Pomimo tego, że nie mają dzieci, żyją sercem do siebie i dbają o siebie.

Ich życie można nazwać stabilnym, jednak w pewnym momencie dziennikarze zauważyli, jak Grażyna Torbicka wychodzi ze spakowanym dobytkiem ze swojego domu w Warszawie.

Miejsce, do którego przeprowadziła się para, nie było nowym miejscem, był to dom, do którego przyjeżdżali na kilka dni, aby odpocząć. Po niewielkim wysiłku i remoncie prezenterka i kardiolog postanowili zamieszkać tam na stałe.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Choć na Instagramie Grażyny Torbickiej często widujemy zdjęcia na tle pałacyków i okazałych dworków, to przystań małżeństwa wygląda nieco inaczej. Obecnie zamieszkują w małym, przytulnym domku, okrytym ciemną dachówką. Po remoncie para zachowała okna w starym stylu, zdobione metalowymi rombami. Całość otaczają drzewa", podaje serwis Plotek.

Torbiccy nie spieszą się z udostępnianiem zdjęć z nowego miejsca zamieszkania, realizując stary scenariusz. Są zwolennikami prywatności i ciszy.

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska wspomina ojca. "Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą"

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski pochwalił się pierwszym zdjęciem z wnuczką. "Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne"

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska na plażowych ujęciach zaprezentowała swoją doskonałą figurę. Fani nie mogą się oprzeć. "Jesteś boska"