Jednak nagle i niespodziewanie dla wszystkich, zakochani przeprowadzili się na wieś. O tym stało się głośno niedawno.

Media postanowiły dowiedzieć się o planach Grażyny i Adama, które radykalnie zmienili.

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są razem od ponad 4 dekad. Pomimo tego, że nie mają dzieci, żyją sercem do siebie i dbają o siebie.

Ich życie można nazwać stabilnym, jednak w pewnym momencie dziennikarze zauważyli, jak Grażyna Torbicka wychodzi ze spakowanym dobytkiem ze swojego domu w Warszawie.

Miejsce, do którego przeprowadziła się para, nie było nowym miejscem, był to dom, do którego przyjeżdżali na kilka dni, aby odpocząć. Po niewielkim wysiłku i remoncie prezenterka i kardiolog postanowili zamieszkać tam na stałe.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Gwiazdy cieszą się z wiadomości o żonie Dawida Kubackiego. "Dzięki Bogu. Masz obok siebie niesamowicie silną żonę"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

"Choć na Instagramie Grażyny Torbickiej często widujemy zdjęcia na tle pałacyków i okazałych dworków, to przystań małżeństwa wygląda nieco inaczej. Obecnie zamieszkują w małym, przytulnym domku, okrytym ciemną dachówką. Po remoncie para zachowała okna w starym stylu, zdobione metalowymi rombami. Całość otaczają drzewa", podaje serwis Plotek.

Torbiccy nie spieszą się z udostępnianiem zdjęć z nowego miejsca zamieszkania, realizując stary scenariusz. Są zwolennikami prywatności i ciszy.

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska wspomina ojca. "Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą"

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski pochwalił się pierwszym zdjęciem z wnuczką. "Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne"

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska na plażowych ujęciach zaprezentowała swoją doskonałą figurę. Fani nie mogą się oprzeć. "Jesteś boska"