Mimo że byli już w średnim wieku, natychmiast poczuli między sobą szczególną więź. Po kilku randkach postanowili się pobrać, ale z różnych przyczyn nie mogli mieć dzieci.

Jednakże Piotr i Joanna bardzo pragnęli mieć dziecko, więc zaczęli szukać alternatywnych sposobów, aby spełnić swoje marzenie o rodzicielstwie.

Przeczytali w gazecie o adopcji i postanowili spróbować swojego szczęścia. Wkrótce po złożeniu wniosku, otrzymali informację, że zostali zaakceptowani jako potencjalni rodzice adopcyjni.

Po kilku miesiącach otrzymali wiadomość, że w jednym z domów dziecka pojawił się noworodek, którego rodzice zostawili na schodach kościoła. Bez wahania Piotr i Joanna postanowili przyjąć dziecko do swojego domu. Nazwali go Adamem.

Początki były trudne, ale Piotr i Joanna byli bardzo oddani swojemu synowi i dawali mu całą miłość, jaką byli w stanie. Wkrótce Adam stał się dla nich całym światem i nie wyobrażali sobie życia bez niego.

Popularne wiadomości teraz

Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Historia z życia wzięta. "Mam 80 lat i chcę żyć dla siebie". Dzieci nie spodziewały się takiego obrotu sprawy

Msza w intencji żony Dawida Kubackiego. Biskup przekazał pilne wieści z ambony. "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem"

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Piotr i Joanna zawsze mówili Adamowi, że był ich wyborem i że nie mogli być bardziej szczęśliwi z jego wyboru. Wraz z upływem czasu rodzina była bardziej zjednoczona niż kiedykolwiek wcześniej i przekazywali sobie miłość i szacunek, którymi ich więź była od samego początku napędzana.

Chociaż droga była trudna, Piotr i Joanna byli szczęśliwi, że zdecydowali się na adopcję i wybrali Adama jako swego syna. To była jedna z najlepszych decyzji, jakie kiedykolwiek podjęli.

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska wspomina ojca. "Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą"

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski pochwalił się pierwszym zdjęciem z wnuczką. "Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne"

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska na plażowych ujęciach zaprezentowała swoją doskonałą figurę. Fani nie mogą się oprzeć. "Jesteś boska"