Na chwilę obecną nie wiemy nic o stanie zdrowia matki dwóch córek, ponieważ rodzina Dawida Kubackiego na razie nic nam nie mówi.

W akcję ratunkową i pomocową początkowo włączył się arcybiskup Marek Jędraszewski, a obecnie dołączył do akcji inny biskup odprawił mszę w kościele parafialnym w Szaflarach.

Dawid Kubacki w wiadomości o swojej żonie na swoim Instagramie napisał:

"Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie" - poinformował zdruzgotany skoczek. 

Adam Małysz mówił wówczas, że Marta jest w najlepszych rękach.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

"Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Mocno, mocno trzeba trzymać kciuki, za to, żeby wszystko dobrze się ułożyło i powiodło" - wyjawił Adam Małysz. 

Metropolita krakowski Marek Jędraszewski również dołączył do osób zatroskanych losem Marty Kubackiej i złożył kondolencje.

"Dawid Kubacki wielokrotnie dawał nam powody do radości i dumy, pokazując przy tym piękne oblicze człowieka wierzącego. Dzisiaj wszyscy jesteśmy z nim i jego najbliższymi w tym trudnym momencie. Pani Marto, panie Dawidzie, cały Kościół krakowski ogarnia Was modlitwą, powierzając Waszą rodzinę szczególnej opiece św. Jana Pawła II — patrona rodzin!" - przekazał Jędraszewski.

W tym samym czasie w Szaflarach odbyła się msza święta w intencji Marty Kubackiej.

Prowadził ją biskup Damian Muskus, który wygłosił bardzo poruszające przemówienie.

"Taka miłość jest prawdziwym świadectwem. Nie ta, o której opowiadamy, nie ta, którą gorliwie wyrażamy na wiele sposobów. Chodzi o miłość, która jest wyborem potwierdzonym codzienną wiernością. Miłość wypróbowana cierpieniem, wytrwała i konkretna, jest najważniejszym i najbardziej przekonującym świadectwem o Bogu" - mówił krakowski biskup pomocniczy.

Biskup dodał również, że niestety ludzie nie zawsze mogą pomóc w takiej sytuacji, więc jedyne co mogą zrobić to modlić się.

"Niewiele możemy dzisiaj uczynić. Ale możemy dać świadectwo, że jesteśmy z nimi, że otaczamy ich miłością i modlitwą, i czuwamy przy nich z nadzieją, że są teraz w najlepszych rękach dobrego Ojca, który pragnie szczęścia każdego z nas. Z wiarą, że Bóg może uczynić wszystko, składamy tę Najświętszą Ofiarę" - dodał.

Pisaliśmy również o: Fani Dawida Kubackiego zrobili coś wzruszającego dla Marty. "Módlmy się za Martę i całą ich rodzinę"

Może zainteresuje Cię to: Pierwsze w Polsce sześcioraczki to już przedszkolaki. Jak wyglądają niezwykłe dzieci z Tylmanowej

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani