Słysząc o smutku, jaki spotkał rodzinę sportsmenki, wiele osób zaoferowało swoją pomoc.

Wśród osób, które jako jedne z pierwszych powiedziały, że są gotowe zrobić wszystko, aby uratować Martę, znalazł się również Adam Małysz.

Z tego powodu Dawid zrezygnował z udziału w konkursie skoków narciarskich.

Marta jest obecnie pod opieką najlepszych specjalistów z zakresu kardiologii dostępnych w Polsce. Wszyscy mają nadzieję, że uda jej się pokonać problemy zdrowotne i wrócić do normalnego życia.

Najwierniejsi fani pary nie stoją z boku i również robią przynajmniej coś, by uratować żonę Dawida Kubackiego.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Uruchomili kampanię wzywającą wszystkich, którym zależy na tym, aby modlić się za Martę i prosić siły wyższe o jej ocalenie.

"Kochani, lekarze walczą o życie żony Dawida Kubackiego. Módlmy się za Martę i całą ich rodzinę" - czytamy w jednym z postów na profilu "Rodzina Bogiem Silna". Możemy w komentarzach między innymi prośby o uzdrowienie dla Marty: "Św. Józefie patronie rodzin obdarz łaską zdrowia rodzinę Dawida Kubackiego, a zwłaszcza jego żonę Martę", "Dużo zdrowia i wytrwałości", "Całym sercem z rodziną państwa Kubackich".

Pisaliśmy również o: Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit urządziła sesję zdjęciową z synem nad morzem. "Cóż za piękny dzień z Ciocią"

Przypominamy o: Piotr Żyła ma hobby, które było tajemnicą nawet dla jego fanów. W wolnym czasie sportowiec poświęca mu sporo czasu