Słysząc o smutku, jaki spotkał rodzinę sportsmenki, wiele osób zaoferowało swoją pomoc.

Wśród osób, które jako jedne z pierwszych powiedziały, że są gotowe zrobić wszystko, aby uratować Martę, znalazł się również Adam Małysz.

Z tego powodu Dawid zrezygnował z udziału w konkursie skoków narciarskich.

Marta jest obecnie pod opieką najlepszych specjalistów z zakresu kardiologii dostępnych w Polsce. Wszyscy mają nadzieję, że uda jej się pokonać problemy zdrowotne i wrócić do normalnego życia.

Najwierniejsi fani pary nie stoją z boku i również robią przynajmniej coś, by uratować żonę Dawida Kubackiego.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

Uruchomili kampanię wzywającą wszystkich, którym zależy na tym, aby modlić się za Martę i prosić siły wyższe o jej ocalenie.

"Kochani, lekarze walczą o życie żony Dawida Kubackiego. Módlmy się za Martę i całą ich rodzinę" - czytamy w jednym z postów na profilu "Rodzina Bogiem Silna". Możemy w komentarzach między innymi prośby o uzdrowienie dla Marty: "Św. Józefie patronie rodzin obdarz łaską zdrowia rodzinę Dawida Kubackiego, a zwłaszcza jego żonę Martę", "Dużo zdrowia i wytrwałości", "Całym sercem z rodziną państwa Kubackich".

Pisaliśmy również o: Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Może zainteresuje Cię to: Dominika Gwit urządziła sesję zdjęciową z synem nad morzem. "Cóż za piękny dzień z Ciocią"

Przypominamy o: Piotr Żyła ma hobby, które było tajemnicą nawet dla jego fanów. W wolnym czasie sportowiec poświęca mu sporo czasu