Jasnowidz z Człuchowa sporządził dla swoich rodaków prognozę pogody, aby Polacy mogli bez niespodzianek zaplanować swoje urlopy i zajęcia na świeżym powietrzu.

Krzysztof Jackowski często dzieli się przepowiedniami dotyczącymi przyszłości ludzkości, które przerażają każdego, kto go słucha.

Fenomen Jackowskiego stał się znakiem rozpoznawczym Polaków w dziedzinie magii. 

Na przestrzeni lat dokonał wielu przepowiedni dla całej ludzkości i swojego kraju.

Po zimie Polaków czeka wiele zmian, nie tylko w sferze społecznej, ale także w życiu.

Popularne wiadomości teraz

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Dla nich wiosna będzie czasem wielkich tąpnięć.

"Akurat wiosna, okres kwietnia, mam takie wrażenia, że będą bardzo niedobre rzeczy finansowo się będą działy. Wiosnę przysłonią nam duże problemy wielkich tąpnięć. One mogą mieć związek z tąpnięciami na świecie. Ale wszyscy będziemy o tym mówili i myśleli. Nie dostrzegając, prawie że jest wiosna. Wiosna będzie ładna moim poczuciu" - wyznał wówczas Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

Dodał także:

"To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna" - powiedział dla "Super Expressu". To jak, wybieracie się gdzieś w weekend?

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Może zainteresuje Cię to: Pierwsze w Polsce sześcioraczki to już przedszkolaki. Jak wyglądają niezwykłe dzieci z Tylmanowej

Przypominamy o: Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani