Po wczorajszym poście tancerki Kasi Cichopek pojawiło się wiele nieprzyjemnych komentarzy. Marcin postanowił nie tracić czasu i stanął w obronie byłej żony jak lew.

Wczoraj opublikował post z Dominiką, na którym gołym okiem widać, że kobieta ma idealną figurę.

є

Fani nie milczeli i podzielili się swoimi opiniami na temat zaistniałej sytuacji.

Zamieniłeś tico na porcshe. Zmiana na lepsze to prawda. Oj Kaśka nigdy takiej figury nie będzie mieć. Widać, że piękna kobieta Panie Marcinie, zmiana na lepsze! Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz Marcinie dobrze trafiłeś, ex zrobiła Ci przysługę, że się wyniosła z Twojego życia.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

Marcin Hakiel nie ze wszystkim się jednak zgadza, w szczególności uważa, że niedopuszczalne są obelgi pod adresem byłej żony.

Dziękuję za wszystkie komentarze, mam prośbę o nieobrażanie się na moim profilu. Żyjmy w zgodzie ze swoimi wartościami i dajmy żyć innym, dobrej niedzieli dla Wszystkich! – napisał nieco zachowawcze.

Jak myślicie, co w tej sytuacji jest słuszne? Czy Marcin Hakiel nadal jest zakochany w Kasi Cichopek?

Pisaliśmy również o: Dawid Kubacki pojawił się na Pucharze Świata. Co tam się stało

Może zainteresuje Cię to: Prawda wyszła na jaw. Antonina Turnau, żona Marka Kondrata, zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia

Przypominamy o: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski świętują drugie urodziny młodszej córeczki. "Sto lat Nelka"